SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 treningi tygodniowo - 3 w domu, 1 na silowni - jak zrobić mase ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 504
Witam otóż obecnie będę ćwiczył 3 razy w tygodniu w domu i raz na siłowni, a chciałbym dalej kierować się na masę, mam rozpisaną dietę, do tej pory ładnie tyłem, ale kończy mi się karnet,a że wyjeżdżam za granice za 2tyg to będę teraz ćwiczył w domu, i nie wiem jak to robić skoro mam do wykorzystania 2 hantelki po 2kg, 1 hantelek 5kg. I mam zamiar kupić baniaki z wodą 5l-6l, ale jak to wszystko połączyć jak ćwiczyć, jak poukładać żeby było dobrze ? myślałem, żeby raz w tyg ćwiczyć na siłowni np. w środy, i wtedy robić całe ciało na maxa, po 2ćwiczenia na każdą partię mięśniowa, żeby jak najlepiej wykorzystać ten dzień na siłowni, a w domu ćwiczyć jakoś splitem, chociaż, co tutaj robić z tak słabym sprzętem ? ew. jeśli masy na tym nie zrobie to chciałbym troche uciąć fatu, no bo w którymś kierunku trzeba iść.. Proszę pomóżcie bo ja nie mam pojęcia jak się za to zabrać, a nie chce zaliczyć regresu..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3987 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340440
Przewertuj trochę tematów w dziale trening w domowych warunkach.Znajdziesz coś dla siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z TRENINGIEM OBJĘTOŚCIOWYM.

Następny temat

fbw- abc

nutloveb