SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 kilo i 1.5 cm w dół na chorobie co robić ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
Witam w ciągu niecałego tygodnia straciłem 4 kilo i ponad 1.5 cm w obwodzie ramienia jestem tym faktem przytłoczony wszystko co zdążyłem "złapać" w czasie cyklu a nawet więcej (cześć z tego co było przed cyklem)spadło mi bo jestem chory .jestem tym faktem załamany bo nie dość ,że czuję się fatalnie ledwo wciskam w siebie jedzenie (jem na chama) staram się pic jak najwięcej płynów min. 5 l to i tak spadki są katastrofalne.macie jakieś dobre rady jak szybko odzyskać to co straciłem do niedzieli nie mam treningów ale nie chce już więcej tracić bo się chyba załamię. Proszę o dobre rady jak najszybciej wrócić do normalności i dalej osiągać efekty na cyklu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Na czym lecisz i ktory tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
1-10 deca 500 mg/c7d
1-12 cypio 300 mg/c3d
1-5 meta 25 mg/ed
6-12 winko 40 mg/ed
zaczął się 3 tydzień cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Choroba sie juz skonczyla? wszystko co poszlo to woda. Miesnia sie tak szybko nie traci. Jezeli choroba przeszla to nie przejmowac sie i leciec dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
woda szybko wroci, tym bardzie na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
łatwo powiedzieć ale jak patrzę na miarkę to nie wierze od rana zdążyłem z 20 razy sobie ramię zmierzyć (za każdym razem myślałem,że zle mierze i napinam,a przynajmniej tak się oszukiwałem ) a inne obwody tylko po 1 razie ale na temat ramienia mam jakiegoś pier...ca także proszę o jakieś rady jak najszybciej dojść do siebie po tym jeszcze nie skończonym mega katabolicznym tygodniu.a choroba jeszcze trzyma do końca tyg nie chodzę na treningi a do torku mam antybiotyki ale metke zaczynam brać od niedzieli a z strzałów nie zrezygnowałem

Zmieniony przez - Raptor123 w dniu 2009-03-20 09:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Teraz pic i sie nie przejmowac. To co zlecialo i tak by poszlo po cyklu, chcesz napuchnac woda czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
gwarantuje ,że to nie tylko woda była przez 2 dni prawie nic nie jadłem i kortyzol na pewno "zjadł" sporo tkanki mięśniowej jestem tego pewien a nie zależy mi na tym aby spuchnąć.nie długo wrzucam ari a następnie na wysuszenie winko .ale teraz jak tak pomyśle o tym ile straciłem to chyba chce napuchnąć ciapkę wodą oczywiście trochę a reszta to mięsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hehe, nie ma to jak sobie wkrecac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w pjerdol wode, przez 3 tyg to tylko wody nabrales, mieso idzie pozniej, teraz sie rozkreci cypio i bedzie szlo. Mozesz w tydzien odrobic przy misce, musisz zaladowac glikogen i wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
ja tak pomyślałem,że dobrym sposobem będzie ładowanie się czekoladą np dzisiaj jutro i pojutrze w ciągu 3 dni zjeść z 12 czekolad i ogólnie dużo produktów cukrowych oraz słodyczy(łatwo mi wchodzą) a mam jeszcze trochę problem z przełykaniem a od poniedziałku wrócić do normalnej diety co o tym sądzicie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Omo+Deca - Depresja :)

Wiecej