SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 screeny z LC. Czy to jest zdrowe jedzenie i spełni zadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Cześć, trochę poczytałem (ale na razie nie dużo) i postanowiłem spróbować obniżyć węgle w swoim jadłospisie. Celem jest na razie redukcja, ale potem chciałbym powoli coś zbudować. Niemniej jednak, na razie spalam z deficytem ~500-600 kcal. Czy te screeny wyglądają sensownie? Czy to jest zdrowe jedzenie? Posiłki są dobrze skomponowane? Warzywa staram się dokładać. Źródła tłuszczu i białka są dobre? Proporcje kwasów tłuszczowych na oko ok? Powinno lecieć na tym? Poza dietą jest siłka 2-3 razy FBW i bieganie 30-90min.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Chce sprawdzić jak na mnie działa mniejsza ilośc węgli. Z weglami cienko mi idzie ta redukcja no i czasem byłem głodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Kiełbasa śląska tłusta - zdecydowanie nie.
Czekolada gorzka też ma głównie cukier małe ilości czasami nie zaszkodzą ale do diety nie.
Chleb pszenny zastąp pełnoziarnistym ciemnym lub orkiszowym.
Śmietane wyrzuć bo to sam tłuszcz.
Ser mozarella tłusty wiec także odpada.
Reszta produktów ok tylko trzeba dobrze makroskładniki rozdzilic.
Nie podałeś wagi.
Tłuszczu ok 1g na kilogram masy ciała.
Biało ok 2 g.
Węglowodany ok 4g w zależnosci od celu i kaloryczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
mrp1
Kiełbasa śląska tłusta - zdecydowanie nie.ok
Czekolada gorzka też ma głównie cukier małe ilości czasami nie zaszkodzą ale do diety nie. sprawdź skład i przeczytaj te zdanie
Chleb pszenny zastąp pełnoziarnistym ciemnym lub orkiszowym.
Śmietane wyrzuć bo to sam tłuszcz.
Ser mozarella tłusty wiec także odpada. dużo wapnia co w tłuszczu złego ?
Reszta produktów ok tylko trzeba dobrze makroskładniki rozdzilic.
Nie podałeś wagi.
Tłuszczu ok 1g na kilogram masy ciała.
Biało ok 2 g.
Węglowodany ok 4g w zależnosci od celu i kaloryczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
wojo zmc dzięki za odpowiedz, mógłbyś ją rozwinąć? Kiełbasę usunąć? Cos musi byc do smaku do tej jajecznicy, bo same jajka to żadna przyjemność, a wiadomo jedzenie musi byc przyjemne;) Co do ciemnej czekolady kolega mrp1 ma wiedzę chyba od kolesi z dzielni... Jak oceniasz resztę? Wiem, jasne pieczywo lipa, ale byłem głodny i jedyne co było na miejscu to to, jedna kromka i napewno taka ilośc tez nie zaszkodziła. To nie są plany diety, to są autentyczne dzienniki posilków, czasem jak wiadomo wpadnie cos nieplanowanego.

Ogólnie zarys jest oki? I to o co pytałem, proporcje makro, kwasów?

Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-03-26 11:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Kolega skopiował moja wypowiedz a ty mu dziekujesz ciemne czekolady to glownie cukier sa ciemne I tak smakuja bo mama wiecej kakao sprawdz sklad I sie wypowiadaj, nie od kolegow no nikt z mooch kolegow sie na tym nie zna , studia za mna jedna trzecia zycia sie tym intetesuje U chce pomoc bo sam kiedys zaczynalem I nie mial mi kto pomoc a ru taka wdziecznosc pozdrawiam

Chybs ze jakas droga czekolada to mozliwe ze z gym lepiej ale ja takiej nie widzialem.

Wojo uwazasz ze w tluszczu zwierzecym nie ma Nic zlego ? Czasami nie zaszkodzi ale na stale do diety nie bardzo tym bardziej ze tam tluszczu sporo.

Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 13:18:45

Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 13:20:33

Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 13:25:31

Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 13:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrp1 popraw sobie ten post jeszcze raz i zastanów się następnym razem przed napisaniem czegokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Teraz to juz nie wiem czy tak sie mylisz, czy trollujesz. Jeśli to pierwsze to przeczytaj co napisałem zaczynając od samej góry i sprawdź nieznane Ci skróty. Jak to drugie to kontynuuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Tu wprowadź tekst linku...

Wyżej jedna z najpopularniejszy firm produkujących gorzkie czekolady czyli Wedel. Na drugim miejscu w składzie jest cukier czy jak wiadomo jest go bardzo dużo inaczej był by dalej wypisany.
Tu wprowadź tekst linku...
Tutaj tabela porównawcza we wszystkich czekoladach taka sama ilość sacharozy a jak wiadomo to cukier :)
Poprawiałem poprzedni post bo miałem z telefonem problemy.
Fakt zgodze sie że kilka kostek czekolady nie zaszkodzi. Ale mówienie że nie ma w niej cukru jest błędem.
Można spotkać takie czekolady w sklepach ze zdrową żytwnościa widziałem taka słodzona stewią 70g ok 6 zł.

Zwracam honor bo akurat ta którą ty masz ma mało cukru :) jednak wiekszość gorzki ma cukru dużo:)

Jeśli chodzi o mozarelle to Twoja ma ponad 20% tłuszczu zwierzęcego jak wiadomo czyli nasyconego jednego z głównych winowajców chorób wieńcowych. Stałe jedzenie dla mnie to błąd od czasu do czasu co innego. Są sery mozarella typu light które maja około 8% ale nie wiem jak smakują :)
Pozdrawiam i nie jest trollem bo mam w życiu wiele ciekawszych zajęć :)

Zmieniony przez - mrp1 w dniu 2014-03-26 15:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
A znasz takie skróty jak LC i LCHF? Znasz nick Xzaar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Za szybko klikło się Enter i to 2 razy.

Jeśli dobrze by było zamienić kiełbasę do jajecznicy to na co? Boczek surowy podsmażać? Do smażenia używam masła, używałem Kerrygold ale trochę drogie, dzisiaj kupiłem jakieś masło ekstra 200g za 3,89zl w Tesco. Moze byc na stałe? Pierś wymienialbym na schab pieczony, dobry pomysł? Nie wiem w sumie co dobrego jeszcze jest z mięs, do tej pory jadłem raczej kurczaka bo "chudy". Wołowina trochę za droga na stały składnik diety:/

Będę wdzięczny za każda odpowiedź.

Zmieniony przez - Wysoki88 w dniu 2014-03-26 17:09:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka z tkanką tłuszczową

Następny temat

Poradźcie w sprawie diety

WHEY premium