SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 różne sporty. Czy ma sens?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Witam.

Planuję przenieść się z 3x w tygodniu FBW na:

1.Wtorek bieganie.
2.Czwartek FBW
3.Sobota basen.

Czy ma to sens? Jaki cel? Powolony przyrost masy mięśniowej. Sportowa, estetyczna sylwetka. No i przede wszystkim zdrowie. Myślę, że bieganie + basen wyjdzie zdrowiej niż 3x w tygodniu siłowy?

Dieta? Jakoś kalorii nie liczę. Jem zdrowo. Najróżniejsze rzeczy. Staram się w każdym posiłku jeść białko posiadające wszystkie aminokwasy. Jak widzę, że tłuszcz się zbiera obcinam węgle i tyle. ;)

Odżywki. Stwierdziłem, że to gówienko zbędne kompletnie. To co mam wyjem i basta. Zostało mi trochę BCAA, serwatki i gainera.

Jedyne co planuję, to stała suplementacja kreatyną. Co tydzień dokładnie. 4 kapsułki TREC CM3 przed treningiem i 4 po.

Co o tym wszystkim myślicie?

Na tę chwilę.
waga:
77kg
wzrost:
186
bf:
12-14%.

Pozdrawiam
Michas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
imo raz w tygodniu silownia nie da ci masy miesniowej.
dla zdrowia ok

bieganie i basen nie buduje miesni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Hmm...

Nie chodzi mi o jakąś wielką masę mięśniową. Znam wielu choćby pływaków, którzy wyglądają naprawdę estetycznie i trochę tych mięśni mają. Pomimo tego, że nigdy nie chodzili na siłownię.

Czy jest sens, w miarę możliwości wciśnięcie kolejnego FBW na niedzielę. Np. co dwa tygodnie?

Dodam, że mam jeszcze trzy godziny WFU. Poniedziałek 1x, środa 2x.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684


Czy osiągnięcie takiej sylwetki, (rozumiem, z bardzo długim biegiem czasu) na zdrowej diecie i różnorodnych ćwiczeniach jest niemożliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za dużo mens health
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Kupiłem kilka egzemplarzy. Kiedyś od paru miesięcy nie miałem tej gazety w rękach. Nie rozumiem jaki jest sens takiej wypowiedzi.

Może rozwiniesz o co Ci chodzi, a nie będziesz pisać kompletnie nic nie wnoszące komentarze, za które jak na moje powinny lecieć bany.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zejdz na ziemie i odejdz od komputera.nigdy nie zbudujesz takiej sylwetki cwiczac raz w tyg na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Wreszcie napisałeś coś sensownego.

Ja wiedzy nie mam, ale chętnie się uczę. Skoro Ty ją "masz", to się pochwal. Głupie komentarze są mi zbędne, tracisz nie tylko mój, ale również swój czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sęk w tym że mam go nadmiar,poczytaj tematy podwieszone lub w bij do działu trening dla początkujących.gdy nabierzesz podstaw twoje pytania będą z sensem i na takie odp będziesz mógł liczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
A nie dał byś rady oprócz biegania i basenu cwiczyć 3x w tygodniu ??

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Niestety problemem jest czas. Nauki masa. A czuję się o wiele lepiej wykonując różnorodne ćwiczenia.

Na pewno co 2 tygodnie w niedzielę mogę wcisnąć 1 FBW więcej. I w razie jakiegoś święta czy nie chęci pójścia do szkoły mogę władować jakiś FBW ;).

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na początek ;)

Następny temat

Moja diea na mase

WHEY premium