SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 kompletnie niedocenieni kulturyści: Milos Saecev,Brian Buchnan,Tony Pearson!

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

Ilość wyświetleń tematu: 4278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Flex Wheler nalezy do innej kategori zawsze byl w czołowce ,natomiast tych 3 kulturystów o wspanialych proporcjach i warunkach genetycznych nigdy nie zdobylo uznania wsród sedziów,najmniej znany jest Tony,ale przypomnijcie sobie jego wystepna mr.olympia 1988 gdy jegoplecy okazaly sie najszersze w zawodach, tak szersze od haneya,nie wspomne ze do perfekcji opanowal zasysanie tali,i perfekcyjna rzezbe, mankamenten niestety byly male uda ale to przez jego budowe
foty:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9464
Zaden z nich nie byl kompletny.
Dla mnie kulturysci niedocenieni ( i nie chodzi mi tutaj ze zdobywali ,miejsca w pirwszej trojce) , to tacy ktorzy przynaj,raz powinni zdobyc MrOlympia. - Wheeler, Levrone, Ray.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Zdecydowanie Wheller i Levrone powinni jak dla mnie wygrac przynajmniej raz Olympie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Dla mnie Levrone to ideał, a zarazem najbardziej poszkodowany kulturysta na świecie!

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16808
Ja też myśle że kevin levrone powinien przynajmniej choć raz wygrać Olympie
jeden z moich ulubionych kulturystów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Levrone byl 4 razy 2gi na olympi a 2 razy go obrabowali.raz dorian raz coleman, szczegolnie coleman w 2002 kiedy to kevin mial o niebo lepszy przod.nie mozna jednak powiedziec ze jest niedoceniony poniewaz wygral najwiecej zawodow pro w histori.

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
takiego trica jak Levrone juz nikt nigdy nie bedzie mial

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
dokladnie levrone powinien wygrac olimpie!!! malo kto mial/ma takie barki i triceps jak levrone! levrone byl bardzo ladnie zbudowany, niezla rzezba i symetrycznie zbudowane cialo byly godne tytulu mr o ale coz wygrali inni ktorzy wg mnei zasluguja na tytul mr o ale napewno nie byli lepsi od kevina czy flexa. dorian i ronni w mojej ocenie nie byli lepsi od tych dwoch zawodnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
niestety mylicie sie,flex zawsze miał gorsza rzezbe od colemana, oraz plecy slabsze,coleman mial idealne plecy ich rzezbe itp,nigdy flex nie zasluzyl aby pokonac colemana na olympi
co tyczy sie kevina to brak mu doskonalych proporcji ukladu kostnego jaki mial dorian czy coleman,tzn dorian i coleman mieli dlugie nogi,uda,i krotszy tulow co dawalo harmonijna sylwetke, kevin natomiast niewiadomo jak bylby wyrzezbiony i wielki to calosciowo prezentowal sie gorzej majac krotsze nogi i dluzszy tulowi tym samym nigdy nie zasluzyl aby odebrac im tytuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Mylisz sie bardzo ty ,poniewaz flex byl najbardziej harmonijnie i proporcjonalnie zbudowanym zawodnikiem w tych czasach oprocz shawnya raya , a co sie tyczy genetyki kevina to jego jedynym minusem byly zbyt krotko osadzone kaptury i plecy ktorym czasami brakowalo szerokosci , kevin i flex mieli waskie talie ktore moze tworzyly efekt wizualny dlugiego tulowia ale nie uwazam wcale ze kevin mial bardzo dluga talie.jezeli coleman ktorego osobisie bardzo lubie nie mial by tego wielkiego bebzonu rowniez efekt byl by bardzo podobny.ale przeciez w kulturystyce liczy sie jak najwezsza talia czyz nie?i nie jest to moja odosobniona teoria , ale wielu fachowcow podkresla ze tych 3 zawodnikow zostalo obrabowanych poniewaz ciagle zachowali oni sylwetki old school czyli waska talie a przy tym wciaz wielka mase. sorki za OT

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olborski

Następny temat

pYtanko

WHEY premium