SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 dni treningu na mase

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Mam problem związany z dniami treningowym. Mój staż to 2 lata i trenowałem poniedziałek środa i piątek. Zaczęły mi się teraz praktyki i mogę trenować teraz tylko w środę czwartek i piątek. I moje pytanie czy takie dni treningu na mase będą dobre. Bo inaczej nie dam rady a z siłowni nie zrezygnuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Skoro nie da rady inaczej to będziesz musiał rozłożyć trening tak, by co dziennie robić inne partie mięśniowe. Lepsze to niż siedzenie i pierdzenie w fotel.
Pamiętaj że trening to tylko część "robienia masy". Dużo ważniejsza jest dobrze dopięta miska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobic wlasna sztange?

Następny temat

Dylemat. Ćwiczyć czy nie ćwiczyć? Oto jest pytanie... POMOCY!

Wiecej