SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 cykl w drodze / Pierwszy stack?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2222
1 .WIEK: 19
2 .WAGA: 90
3 .WZROST: 182
4 .WYMIARY:
-Biceps: 40
-Klata: 115
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 2 cykle na mono, carbo zawsze po treningu, tauryna, zma apteczne, omega
8 .WYNIKI SILOWE
-Klata:113,5
-Mc: 150
9 . Czy masz dietę? tak

Moje pytanie odnosnie cyklu numer 3 w moim zyciu:) Mysle ze pora na jakis stack, tylko mam ogromny dylemat co wybrac. Niewiem czy jest sens w moim przypadku przeplacac itd itp. Pomozcie co dobrac, moje pomysly sa nastepujace:
1. Storm
2. Storm, Shock
3. Storm, hyper shock lub deca stack
4. hp, mono
5. xp, mono

Wybierzcie mi cos sensownego nie koniecznie z moich propozycji:) dzieki pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9783
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 23196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224084
Tez bym był za tym Połączeniem Małego Shock Therpay i Dużego Storma Sam Brałem i Było dobrze zeby spotegowac efekt pobudzenia mozna napic sie kawy do shocka przed treningiem ale jesli nie pijesz kawy to sam shock bedzie dobrym rozwiazaniem.

a Poxniej Mozesz Przetestować Massacre + 2x Extreme Stack Kaizena

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2008-01-18 02:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2222
maly shock troche drogo wychodzi jak patrzalem, ale jeszcze pomyslalelem nad wyborem moze storm i no-xplode przed trenigiem? nie lepsze bedzie od shock storm?;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 37268
Ja Ci polecam MHP Trac Extreme-NO. Obecnie biore i stawiam go wyzej od xplode. Jestem po zjedzonej puszcze xplode i odziwo MHP Trac Extreme-NO w mniejszej dawce bardziej mnie klepie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wziasc...

Następny temat

ALC + Lecytyna

Fruzelina