SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3200 kalorii, waga stoi w miejscu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam mam problem z robieniem masy , kiedyś miałem dość dużą nadwagę do tego miałem tendencje do tycia ( chyba słaby metabolizm), teraz gdy już dawno schudłem mam problem z przybraniem na wadze, mam 73 kg i nie mogę przytyć. Przy tym jem 3200 kalorii ( Główne źródło węglowodanów to pełnoziarniste pieczywo i makarony). Ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu do tego mam pracę siedzącą. Ktoś wie w czym może leżeć problem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36480
W zbyt niskiej podaży kcal?
U mnie ruszyło przy 4000kcal, a się nie zalewałem.

Wklej ankietę i dietę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17697 Napisanych postów 16822 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 340624
a liczyłeś swoje zapotrzebowanie? może spożywasz za mało?
http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html
oblicz wg wzoru powyżej i wstaw swoją dietę wg tych wskazówek
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8031 Napisanych postów 78845 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661880
Zapewne w kaloryczności i odpowiednim dobraniu proporcji makroskladnikow w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4374 Napisanych postów 65980 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 693224
Skoro obwody nie idą w górę, to nie pozostaje nic innego jak zwiększanie kalorii. Nie ma wyjścia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14434 Napisanych postów 124572 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1419744
nie wiemy, nie wiemy jak sie odzywiasz, makarony i pieczywo pelnozairniste za wiele nam nie mowia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4374 Napisanych postów 65980 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 693224
Z tego też względy zdecydowanie warto wrzucić dietę do oceny według wyżej wymienionych wskazówek.
3

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 16 lat na mase

Dzem