SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3%bf w 4 tygodnie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2237 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33857
Witam,
mam powazny dylemat, a wiec cwicze z 2 latka z czego pol roku tak na 100%powaznie, tzn dieta na ostatni guzik i trn, zero alk i innych uzywek. Pierwszo zedny cel to forma na lato. I teraz tak, bf mam 15 % (czuje sie dobrze ale chcialbym 12%). Teraz mam 4 tyg wolnego czasu od pracy szkoly itd, wiec moglbym sie poswiecic diecie areobom i treningu silowemu w 100%, dalbym rade zesjsc do 12% bf w 4 tyg ? wiem ze potem bd miec duzo mniej czasu , zaczynam robic prawko, szkola,praca itd. Warto probowac redukcji w 4 tyg ? mam troche supli, bialko do uzupelnienia diety, jakis lajtowy spalacz. Myslalem nad areobami na czczo 3x w tyg , plus trening silowy 3x w tyg i po kazdym trn silowym, areo 30 min. Dieta low cabr, wegle tylko na sniadanie, przed i po trn o niskim ig.

wzrost: 180cm
waga: 84
Lydka: 40
Bic : 39
bd : 15%
reszty wymiarow nieznam.
opcja 1. Masowac dalej do czerwca i potem redukcja(wydaje mi sie byc gorsza)
opcja 2. Teraz redukcja, i potem czysta masa do konca lata. (tylko czy 4 tyg starcza ? )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 526 Napisanych postów 12577 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288252
Kwesta zalezna od wielu czynników aczkolwiek mysle ze wykonalne spokojnie.

Edit. teraz doczytałem , jestes na "masie" chcesz zrobic przerwe 4tyg. i redukowac?Potem znow masa.?

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-04-17 22:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2237 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33857
teraz robie suchy miesien, chcialem wyredukowac z 3%bf i potem leciec dalej suchy miesien, lub utrzymac forme (bd mial duzo mniej czasu na trn, max 3x w tyg). Chce teraz zrobic reducje 4 tyg, i potem trzymac forme lub troche suchego miesnia zbudowac , czas pokaze jak sie ulozy praca/szkola/prawko itd. Teraz mam sporo czasu moge dozucac areo/interwalow/silki sporo. Kondycje mam bdb, bo do niedawna trenowalem systematycznie mt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8126
3% ? to zawodnicy przed zawodami maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41040
Kolego tu chodzi o zbicie 3%bf a nie wyrobienie 3%bf`u

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
j/w, podjalem sie proby... co z tego wyjdzie napisze za 3 i pol tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47895
No, ale pokaz ta diete !!!

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2011-04-22 05:38:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezskuteczne starania redukcji tluszczu :(

Następny temat

****A JAK USUNĄĆ KONTO>?

WPC zestaw