SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2gi cykl, co brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, właśnie jestem po cyklu kreatynowym, brałem mono z Universala.
Cykl trwał 7 tyg. Niedługo mijają 7 tygodni przerwy i wiem, że czas na coś kolejnego.
Po universalu nie miałem aż takich efektów jak myslalem, a szkoda.
Może źle bralem ? Rano po posiłku 4g i po treningu 4g - waże 75kg i temu tak rozłozyłem, w DNT rano 5g po posilku.

Co teraz brać, co polecacie na drugi cykl ? By były efekty, by nie puścić kasy w błoto, a było warto. ? Jakie są opcje ? Co najskuteczniejsze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
wstaw ankietę + info o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jabłczanu możesz np. spróbować - opcji jest wiele.

Jak jabłko to cm3 Trec-a, TCM Olimpu, czy też TriCretine Malate Activlabu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co najlepsze z jablka, ale zeby nie bylo az za np mocne czy cos, tak zeby bylo dobrze. Duzo o cm3 treca slyszalem, a jest w proszku cos, bardzo lubie w proszku.

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 19
3) waga/wzrost 185
4) staż treningowy 14 miesiecy
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy Mass XXL Trec, Mutant Mass, Universal Creatine,
7) stosowane wcześniej spalacze --
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 7 tygodni
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - dzienne zapotrz: B : 130 T: 130 W/W : 390 Dietka na mase, / 3233,791 kcal
11)przewidziane finanse na cykl - około 150 zł tak mysle , max 200
12) uwagi i sugestie - wolalbym proszek niz tabletki, licze na konkretne podpowiedzi i porady co i jak zeby nie za mocno, ani nie za lekko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
z pojedynczych form tak jak Ci napisał Amentoris lub lajtowy stack na jabłczanie jak np. Cell Pump lub Nitrobolon II

pOzDRAwiam

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siwy - a czym rozni sie pojedyncza forma czyli ten jablczan ta ? OD stacka na jablczania ? Prosze, niech ktos tak mi tu napisze, nie odsyla do linkow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Stacki prócz kreatyny zawierają substancje umilające trening tudzież pompujące, wpływające na wytrzymałość czy poprawiające regenerację po wysiłkową, natomiast pojedyncza forma to sama kreatyna.

Póki co stackami nie zawracaj sobie zbytnio głowy, choć i tragedii by nie było jeśli byś po nie sięgnął.

Imo wybierz coś z tego co już wcześniej napisałem - bez zbędnych kombinacji.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-12-16 00:32:37

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli uwazasz ze najpierw sam jablczan, czy moze jak niektorzy mi mowili ze + mono ? A jaki jablczan dobry z proszkowanych ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początka a odżywki

Następny temat

kreatyna wieczorem? pomocy

WHEY premium