SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 treningi dziennie. jak dieta?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
Witam mam problem a mianowicie nie wiem co spożywać miedzy treningami jak i przed nimi.
Ponieważ np. mam o 15.30 w szkole zajecia (1.30godz.) ogólno rozwojowe jako sprinter, a pozniej chce na silownie w domu ok. 17.15 i nwm co jesc i jak? myśle zeby sie zabezpieczać przed katabolizmem białkiem Hi-Tec Nutrition hi anabol Protein i AAKG z olimpa i ActivLab - Energon X 1000 zeby miec kopa, lecz jak z weglami co polecacie jesc itd.?
plan na tydzien :
pon i wtorek - 15.30 trening ogólnorozwojowy 17.15 siłownia
środa - 17.30 siłownia
czwartek - regeneracja
piątek - 15.30 trening ogólnorozwojowy 17.15 siłownia
sobota - 9.00 trening ogólnorozwojowy
Niedziela - regeneracja
Dieta zbilansowana - staram sie jesc białka i wegle złozone i pije tylko wode mineralną niegaz.jestem endomorfikiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
A nie lepiej dać treningi na siłowni w środę i niedzielę? Ewentualnie jeszcze w sobotę wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 164
a regeneracja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No ok, ale obciążenie treningowe masz takie same. Chcesz zaczynać trening 15:30, kończyć 17 i o 17:15 drugi trening? To za dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla kobiety wyjątkowy

Następny temat

Jak trenować samymi hantlami?

WHEY premium