SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 szybkie pytanka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Mam 2 pytania, napiszę w jednym żeby nie spamowąć tematami.
1. Czy można normalnie trenować na siłce zażywając preparaty regenerujące i wzmacniające stawy np. Animal Flex itp. czy należy zrobić całkowitą przerwę od siłowni i wtedy zażywać ten suplement?

2. Czy można ciągle ćwiczyć na suplemencie Nitrobolon 2 czy trzeba robić jakieś przerwy co jakiś czas? Widzę po nim całkiem fajne efekty i dlatego pytam. Stosuję na razie 1,5 miesiąca, zrobić przerwę czy mogę kupować następne opakowanie? z góry dzięki za odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Można
2. Można

Aczkolwiek pytanie drugie można rozptraywać w innym wymiarze ze względu na zawartośc kreatyny.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-07-30 20:55:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no wlasnie, jednak od nitro II nalezaloby robić przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2636
1, bez obaw mozna smialo cwiczyc,
2, proponuje robić przerwy, żeby organizm sie nie przyzwyczaił bo później moze byc zero efektow;)

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
No potem na pewno nie odczujesz dzialania kreatyny tak jak bys chcial. Ogolnie od stackow, przedtreningowek itp powinno sie robic przerwy. I to nie tylko ze wzgledu na krete.

1. Mozna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie kreatyny w treningu siłowym łączonym z aerobami

Następny temat

Suplementy

Wiecej