SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"tak btw. powiedz mi jakich "bzdur" chetnie to przedyskutuje
Jezeli tego nie zrobisz, bedzie to oznaczalo ze sam piszesz bzdury.."
NIE BĘDĘSIĘ POWTARZAŁ I WAŁKOWAŁ TEMATU OD NOWA TYLKO PO TO ŻEBYŚ SOBIE MÓGŁ POPISAĆ
STAWIASZ MI WARUNKI??? UWAŻASZ ŻE JEŚLI NAPISZESZ TAKĄ FORMUŁKĘ TO WYJDZIE NA TO ŻE MIAŁEŚ RACJĘ?? - żałosne
CHCESZ PEWNIE ŻEBYM PRZESTAWIŁ CI BADANIA NT SPADKI CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ PO CYKLU 100TABL METY PRZY ZASTOSOWANIU RÓŻNYCH SUPLEMENTÓW ?????

Swój sposób prowadzenia "dyskusji" właśnie przedstawiłeś - mieszając i zarzucając mi rzeczy których nie napisałem

Też znam osoby, które stosowały HMB po cyklu I CHWALIŁY SOBIE DZIAŁANIE

Skończ temat i nie pogrążaj się bardziej

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
w ktoryms momencie...moze podczas formulowania ktorejs ironii ;) - uzywajac przy tym swojej inteligencji...zgubiles zasadnosc tej dyskusji...
przeczytaj od czego to sie zaczelo i jak przesledz jak zmieniaja sie Twoje przemyslenia...i zacznij dostrzegac argumentacje innych..nie tylko swoja..hrhr...chyba ze naszych wypowiedzi w ogole nie czytales

Zmieniony przez - misOO w dniu 2004-02-01 20:50:07

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie byku nie dlatego.To zaden warunek ,to moje stwierdzenie.
A stwierdzilem to bo twoja wypowiedz odnosnie bzdur mnie obrazila!

Ja ci nic nie wmawiam ze powiedziales tylko wyciagam wnioski z twoich wypowiedzi.Jezeli sie myle wystarczy napisac ze uwazasz inaczej, a nie obrazac mnie

Ja sie w niczym nie pograzam, to raczej wy tym bronieniu hmb..


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-01 20:56:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
1. Jak to w końcu jest z tym odblokowaniem poprzez suplementy? Czy tribusteron, alc, zma czy w końcu acetosteron może pomóc w wypadku
małych cykli z użyciem metandienonu (poniżej 100 tabletek)?
>>>>tak moze pomoc
2. Czy można przyjmować na noc razem HMB i ZMA? Jak wiadomo wchłanianie cynku jest upośledzane przez wapń, a HMB ma w swoim składzie
wapń (B-hydroksy B-metylomaślan wapnia).
>>>> tak uposledzenie wchlaniania cynku zaczyna sie dopiero w duzych dawkach wapnia [typu 1g]

Co do dyskusji to podobnie jak MC uwazam, ze TT jest wazniejszy niz HMB. Ludzie zazwyczaj biora Metke z uwagi na niska cene cyklu - wiec watpie by oses32 mogl wladowac w ochrone tego co wypracowal 8x wiecej hajsu niz w sam cykl metanabolem.
Jezeli ma kase to niech bierze - w najgorszym wypadku da mu to tylko placebo
ja osobiscie, jak wiele innych osob, jestem sceptycznie nastawiony do dzialania HMB [cena/uzyskany efekt].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
taaak bo my mamy praktyczne fakty na ten temat...
Ty za to narazie opierasz sie na spekulacjach...i swoich kolegach ktorzy po pierwszym cyklu z mety zjedli kreatyne i sa zadowoleni...=]

jakie jest dzialanie antykataboliczne hmb wiesz doskonale...wiec po co te pytania ? sam pisales jeszcze niedawno...

i powtoorze 3 raz...zgoobiles zasadnosc tej dyskusji...my nie piszemy ze jak nie wezmie hmb to spadnie...my piszemy ze wieksza jest zasadnosc uzywania wiekszej ilosci buzeroow tescia i antykatabolikoow niz uzywanie samego TT i kreatyny po cyklu...bo to tak naprawde da niewiele...nie czaisz tego? starasz sie bronic niewiadomo jak ale pewnie zbyt dobrze nie znasz tematu...bp gdybys znal to zapewne bys nie pisal ze taki light pomoze po saa...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dlaczego usunoles moj artykul, keidy polecilem kreatyne i tribulusa ?

Slepy ty jestes czy co... ?
a co to niby jest z pierwszej strony na poczatku dyskusji ?

"A pewnie im wiecej supli tym lepiej, ale nie zgodze sie z twierdzeniem ze sa KONIECZNE takie produkty jak hmb czy alc...
Dlatego to napisalem."

Nie wmawiaj mi co stracilem co nie, bo wiem o co pisze!
Wy pozniej kierowaliscie rozmowa i chwytaliscie mnie za slowka wyrwane z kontekstu.A aj chetnie przystapilem do rozmowy.Mozemy dyskutowac dalej nie mam nic przeciw.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-01 21:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mc

Nie pisałbym o bzdurach gdybyś nie przypisał mi słów, których nie napisałem
najpierw naucz się czytać, interpretować wypowiedzi innych własne tak jak są napisane a nie tak żeby interpretacja nie poparta niczym była wygodna dla Ciebie i Twoich przemyśleń

Posłuchaj rady Miso i poczytaj wszystko na spokojnie jeszcze raz

Anar

Ja 3x powtarzałem kwestię finansową w aspekcie dodania antykatabolika/ów do TT - na 1 stronie

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byku a ja kilka razy powatarzalem ze hmb wcale nie jest zle, tylko bardziej warto zastosowac triba.To wlasnie jest rownoznaczne z aspektem finansowym.
Jezeli masz na uwadza aspekt finansowy to co wybierzesz triba ktory reguluje gospodarke hormonalna, czy hmb ktore dziala antykatabolitycznie.

Czytalem wszystko jeszcze raz i jeszcze bardziej utwierdzilem sie w tym co mowie.Wam rowniez proponuje to przeczytac.

Byku to chyba twoja wypowiedz:
"Hmm więc działanie jakiegokolwiek antykatabolka na zmniejszenie negatywnych skutków kortyzolu jest do bani???
Gitara
normalnie słów mi brakuje"

To jest pytanie ze stwierdzeniem za mnie i to wlasnie nazywa sie wmawianie.
A nie to co ja pisalem..

To ty lepiej popracuj nad wypowiadaniem sie, to ludzie nie beda mieli problemow ze zrozumieniem.Ja nie mam problemow ze zrozumieniem ludzi, a nawet wykazuje zdolonosci empatyczne, wiec twoje stwierdzenie jest troche nie na miejscu..

Wroc do poczatku rozmowy i zobacz jakimi argumentami sie poslugiwalem.
Jest czarno na niebieskim

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-01 21:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360

nie no nie moge...po pierwsze to gdzie Ty czlowieku widzisz jakies ograniczenia finanosowe autora ? z jego wypowiedzi nawet wynika ze ma troche wiecej siana na "po cyklu"
po drugie co do zasadnosci tylu supli...mozesz sie nie zgadzac...ale to nie znaczy ze to co piszesz jest prawda owszem nie sa KONIECZNE ale tak samo konieczny nie jest tapering, nawet nie jest koneiczne chodzenie na cyklu na silownie...przeciez nikt mu nie kaze...ale jak juz polecasz cos to roob to z glowa i wez pod uwage ze to byl cykl z calkime silnego androgena a nie powroot do formy po tygodniu cwiczen...
Twoje zdanie potwierdzilo to ze nie miales doczynienia z kims kto chcial jak najlepszych efektow z cyklu...poleciles doslownie maly procent tego co powino sie stosowac po zazywaniu farmakologii ! ot dlaczego skasowalem...!

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pytam sie jeszcze raz dlaczego skasowales mojego arta :>
Co ja mu polecilem tescia po cyklu, ze to kasujesz ?

Biore pod uwage ze to byl cykl na 100 tabletkach mety i polecam kreatyne i tribusterona.Jezeli ma kase i chce ja wydac moze cos dokupic, ale te dwa suple wystarcza!
Przeciez logiczne ze jak kupi kretke z tribkiem i mu pieniazki zostana i bedzie chcial sobie cos dokupic, to sobie wybierze z tego co proponowaliscie.

Ale wiesz powiem ci, ze do ciebie to chyba nie dociera...
Przeczytaj co pisalem na poczatku.


Tak twoj ostatni art to ciekawe przemyslenia.. bravo.
Widze ze niezly z ciebie ekspert od dopingu, to mam propozycje.
Przerzuc to do dzialu doping i zobaczymy !!!

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-02-01 22:29:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka olimpu

Następny temat

carbo --

WHEY premium