SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 proste pytania :) -sogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
siemka zauważyłem na forum juz od dłuższego czasu ze wiekszosc z was rozróżnia cukry i weglowodany i nie wiem jaka jest róznica ? na studiach uczyli nas ze sa to synonimy na mój gust cukrem nazywacie ww proste ale moge sie mylić ;)
2. Czy mozna gainera zastapic musli ? moje pytanie bierze sie stad ze zastanawiam sie czy musli przypadkiem nie ma za duzo ww prostych ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
odp na pyta 1) ww to cukty. poroste to cukry proste złozone to cukry zlozone.
odp na pyt. 2) gainter to tez białko z aminokwasami rozgałęźionymi. Wiec jesli do tych płatków owsianych dodasz białko(sre, wps) to moze być.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Zastanawiasz sie czy musli nie ma za duzo ww prostych a w przypadku gainera sie nie martwiles? Zrob sobie musli wlasnej roboty i bedziesz wiedzial ile jakich weglowodanow dajesz a gainera sobie odpusc.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
nofatuk bo widze ze duzo osób na forum dzieli tzn za co inne uwazaja cukry a co innego ww wiec stad to pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
bo ludzie mysla ze wegle proste to cukry z wegle zlozone to wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
i wszystko jasne ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Inaczej do tego podejdzie fizjolog, dietetyk, a jeszcze inaczej biochemik. Podobnie to wyglada z oligosacharydami itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
mam jeszcze jedno pytanie: poniewaz teraz zmieniłem prace i pracuje głownie na nockiw wyniku czego mój dzien wydłuza sie do np dwudziestu paru godzin. Co z dieta ? czy trzymac sie załozenia ze 2 gramy białka dziennie i jesc np co 4 godziny czy jesc co 2,5 godziny i zjesc np 3 gramy na dzien ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli pracujesz na 3 zmiany przestawiasz pory posiłków jesz tak samo bo chyba 24 godziny dzień w dzień na nogach nie jesteś śpisz również .......

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
no tak spie .ale nie pracuje na 3 zmiany tylko róznie zalezy od dnia np jednego dnia mam wolne i potem nocke , wiec tego drugiego dnia jestem 24 h na nogach i co wtedy z odzywianiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dokładasz posiłków białkowo tłuszczowych z warzywami koniecznie ale nie za dużo i w miarę lekkie bo na noc zwalnia metabolizm

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Dieta + Aktywność do oceny

Następny temat

Mleko vs naturalny

WHEY premium