SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl z Kreatyny Jaki? Pomoc!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
Witam, ja cwicze od nie dawna po dlugiej przerwie z urazem barku... Mam 18 lat 181cm wzrostu waze jakies 89kg w klatce bez spiecia 119cm w bicepsie bez spiecia 35,5cm. Chcialbym zrobic 2 cykl z kreatyny kiedys juz dawno bralem ale to przed urazem jakies 5 miesiecy temu... Zalezy mi bardziej na sile niz na masie jaka wziasc i jakie do datki do niej i ile mniej wiecej wyniesie mnie cykl... Dzieki z gory czekam na info... Pozdr...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Dieta i dobrze ułożony trening to podstawa.

Jeśli jesteś po przerwie potrenuj 1-2 miesiące bez kreatyny, a później wrzuć mono (może być vitalmax 500g - bo najtaniej wychodzi), dodatkowo omega-3, apteczne zma (filomag b6 + zincas forte), jakieś witaminy. Ewentualnie możesz dorzucić dekstrozę do kretki (jeśli nie łapiesz tłuszczu - jeśli tak, to sobie odpuść) i taurynę jako antykatabolik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
Nie ja po przerwie juz cwicze jakies 2 miesiace i wlasnie chce wrocic doo 100% dyspozycji... To dekstroze sobie odpuszcze bo lapie tluszczyk... a ile to wszystko wyniesie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Mono ok 50 zł, 2x gold omega 3 ok 30 zł, witaminy ok 20 zł, zma ok 20 zł, tauryna ok 30 zł

Cykl na ok 6-7 tygodni = 150 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna z czym ?

Następny temat

Jaka odżywka do ćwiczeń domowych?

WHEY premium