SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Witam mam 21 lat staz treningowy jakies 10 miesiecy, wzrost 184 cm aktualna waga 68 kg. Za soba juz jeden cykl kreatynowy jakies 3-4 miechy temu, jechalem na kreatynie qnt zarlem wtedy carbo oraz gajnery olimpu i mutant massa przytylem na tym do 74 kg ale przez ten caly rok latalem codziennie na treningi muay thai oraz maty itd a wiec bardziej wszystko poszlo w rzezbe i teraz waga znowu spadla do 68 kg. Ale zaczynaja sie wakacje i mam wolne od treningow i chcialem cwiczyc teraz ostro na mase i zrobic 2 cykl kreatynowy. Planowalem przez wakacje dalej trzymac taka srednia diete 6 posilkow dziennie duzo jajek ryzu serow kurczakow itd ale do tego gajnery chyba te z olimpu najbardziej mi przypasowaly bo robilem ze 3 kg na miesiac do tego karbo i jakas kreatyne chociaz mialem ochote juz na jakis stack kreatynowy np.cell pump czy to nie zawczesnie?? z gory pozdrawiam i dzieki za pomoc!

Nie mam ograniczen jesli chodzi o pieniadze na suple bo akorat znalazlem spoko prace wiec planowalem: przez cale wakacje jesc gajnery gain bolic 6000 i carbo jako uzupelnienie diety i cykl na cell pumpie wtedy(chodzi mi o nabicie max masy przez wakacje bo po wakacjach wracam do treningow i wtedy przymusowa redukcje i tak zalicze)

Zmieniony przez - adokado w dniu 2011-05-05 16:43:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7140 Napisanych postów 146071 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1168996
a jak stoisz z odzywianiem?
jaki rozklad b/w/t?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krealklalyn+cm3-dawkowanie

Następny temat