SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 cykl kreatynowy - pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Elożka! szykuję się do mojego drugiego cyklu kreatynowego, poprzedni oparty był na xpandzie + mono kreatyna + bcaa. teraz sprawa wygląda tak, że prócz siłowni gram jeszcze w piłkę (3razy siłka 3 razy piłka) i chciałbym aby jakiś mistrzuniu polecił mi tak z dobrego serca (bo pan sprzedawca w sklepie najchetniej wcisnalby mi koszyk za 500zł) co przy takiej intensyfikacji było by dla mnie najlepsze - mam 190 cm wzrostu 88kg wagi, cwicze 2 lata. nie chce powtarzac xpanda+mono bo srednio na mnie dzialalo - jak macie jakis zestaw (kasa nie gra az tak bardzo roli) kombo kreatyna+stak treningowy to prosilbym. szukalem tematow o podobnej tematyce ale zalezy mi zeby byla ta pilka uwzgledniona, bo na niej moze spalam to co na silce wypracowywuje (gram często tego samego dnia siłka pozniej pilka). ok to dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
2x clout jak kasa nie gra roli-nie pozalujesz. Przed pilka bcaa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
strasznie dużo tych zestawów :) chyba wybiorę ten :
5 ZESTAW
Universal Nutrition Storm - 756 g + Universal Nutrition Shock Therapy - 1008g

i to by wystarczyło?? czy do tego jeszcze mono kreatyne jakas?? czy w stormie jest okres nasycenia kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to w zupełności wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sila , regeneracja pompa

Następny temat

red. tk. tluszcz.

WHEY premium