SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 CYKL TYM RAZEM DECA-DURABOLIN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie mam zamiar zrobic 2 cykl po przerwie 5 miesiecznej na pierwszy cykl wziolem
70 metanabolu ruskiego i 10 strz testosteronu trolongatum . Z tym ze 1 strz testo na tydzien a mete nie reguralnie raz wziolem a raz zapomialem
. Przyszlo mi 8kg masy no i sporo sily , odecnie jest już 1,5 miesiaca po cyklu i spadla mi prawie cala masa bo zostalo mi tylko 3kg z tego co miałem . Przyznam ze byłem napuchniety
jak parówa , i szybko spadala mi woda . Ale siły spadlo mi bardzo malo bo tylko 5kg na sztange a uzyskalem 25kg . W lapce przyszlo mi 5cm a zostalo 2cm . I nie reguralnie chodzilem na silownie w czasie cyklu rownierz chorowalem . Przyznam ze teraz zaluje tego straconego cyklu i zdrowia .

Teraz planuje 2 cykl po wakacjach zaczac . Tym razem chce wziasc dece z meta . Baban mi doradzil zebym bral dece przez 8 tyg 200mg/tydz , a po tym clomid . Mam pytanie czy dobrze by było wziasc do tego mete i w jakich ilosciach .
Np.: może cos takiego

Tydz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Deca ; 200- 200- 200- 200- 200- 200- 200-200
Meta : 3- 4 5- 5 -4 -3
Clostilbegyt: 1 t/dz 0.5t/dz

Może za malo clomidu posiadam obecnie tylko 10 tab , ale może kumpel zalatwi recepte .A może będzie potrzebny jeszcze clomid ?
I po tym cyklu jeszcze kreatyne olimpa 1000 bo slyszalem ze dobra w tabletkach i tylko 56zl ( wiem ze w proszku latwiej przysfajalna , ale ta jest praktyczna i tania i w miare dobra ) i glukoza do tego .
No i dobra dieta . Aha i ile razy w tygodnu na silownie może być 5 razy w tygodzniu np.:

Pon-wt,czw-piat,niedz

Do tego zamierzam jakies witaminy np. : centrum i wapń+magnez zdrowitu . To prawda ze po dece kosci troche się poszezaja czy to bajki ? Wiem ze się chcrzonstki zractaja i zamykaja nasady kosci dlugich ale chodzi mi o grubosc kosci . Aha i chyba 2,5 litra wody powinno ztarczyc .I najwazniejsze czy po dece spdaa masa i sila jeśli będę nadal cwiczyl i się odzywial ?

PS: KTORA DECA JEST LEPSZA GRECKA NORMY CZY HOLENDER ORGANONA 2ML/200MG
Wiem ze duzo napodalem jak na raz ale się rozpisalem he ;)))))))




JESZCZE SIE MINIEMY ELO !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Ja na Twoim miejscu nie brałbym mety. Sam się już przekonałeś co się pozniej dzieje a poza tym są mniej szkodliwe środki, naprawę uswiadom sobie że metka to trucizna i najlepiej zapomnieć że coś takiego istnieje. Do deki poleciłbym Primabolan lub winstrol a efekty bedą za***iste. Mam nadzieję że ktoś Ci jeszcze coś doradzi i sam zdecydujesz. Radzę po kumpelsku nie baw się już w metkę...
Pozdrawiam

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
jezeli chodzi ci o mase to metka jest dobrym rozwiazaniem tylko jak dla mnie troche za duzo tej mety .Musisz jednak pamietac o innych rzeczach jak trening dieta (czego w osatatnim cyklu ci brakowalo )


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl

Następny temat

wnko porownanie

WHEY premium