SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

28 dni dorogi anabolicznej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!

To mój pierwszy post na forum, więc na początku chciałbym wszystkich przywitać.

W tym temacie mam zamiar publikować zdjęcia, opisy i wrażenia z postępów z treningu, który zaplanowałem na ten miesiąc.

Nie owijając w bawełnę:
Warunki:
wiek 19
wzrost 1,85 cm
waga ( pomiar z 11.05) 88 kg
klatka około 112 cm
biceps 34,5 cm
pas/talia 86 cm
Założenia:
rozbudować i uwypuklić mięśnie brzucha
zwiększyć obwód w ramieniu do 38 cm
wyrzeźbić nogi
wyrzeźbić plecy
mocniej zarysować dół klatki nie zwiększając przy tym jej obwodu
Przemyślenia:
boję się o stawy - kolana i kostki mogą nie wytrzymać
istnieje spore ryzyko uszkodzenia nadgarstka, już miałem z tym problemy
powinienem zrzucić około 4 kg tłuszczu, co daje niecałe 1150 kcal dziennie

Plan dnia z dietą i suplementacją:
9.00 Pobudka
9.15 Śniadanie:
kefir 0% 400ml
białka z 4 jajek
chuda szynka 100g
pierś z kurczaka 200g
kreatyna około 5 g
9.40 Xpand - jabłczan i cytrynian kreatyny
10.00 Siłownia
12.00 Koniec treningu:
L-glutamina
BCAA
12.15 Banan i szklanka chudego mleka
14.00 Obiad:
pierś z kurczaka 500g
ryż biały sypki 200g
surówka/warzywa 200-300g
17.00 Five o’clock:
serek wiejski wypłukany z zalewy
jabłko, może dwa
tuńczyk w sosie własnym 150g
19.00 Kolacja:
kurczak 200g
ryż 100g
szynka 100g
21.00 Bieganie ( około 12-15 km)
22.00 Koniec treningu:
carbo
l-glutamina

Łącznie około 2700 kcal

Na koniec dwa zdjęcia i prośba o wszelkie rady i komentarze.

Przepraszam za jakość, ale dzisiaj musiałem zrobić z autowyzwalczem, jutro spróbuje podmienić na bardziej profesjonalne.

Pozdrawiam Dyrgz









Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-11 18:36:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ladna maska
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Nie zauważyłem że nie ma tutaj opcji edytuj, szkoda, bo widzę, że wrzuciłem jedno zdjęcie dwa razy.





Majklu, nie dziękuję to może nie zapeszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Warunki:
wiek 19
wzrost 1,85 cm
waga ( pomiar z 11.05) 88 kg
klatka około 112 cm
biceps 34,5 cm
pas/talia 86 cm

wzrost troche kiepski hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 949
nie jestem super mega koxem ale cos napisze :D moze pomoge
po pierwsze "droga anaboliczna" a za cel masz rzeźbę :D
i zwiększyć łapkę a wyrzeźbić reszt a na raz będzie chyba ciężko z tego co wiem :D

sniadanie- moim zdaniem za duzo białka jak na Twoja wage :D mysle ze piers 200g i 4 białka jaj to okolo 60g białka, pewnie wszyscy napisza ze i tak za duzo :D i dodał bym jakies
ww płatki owsiane/ryz paraboloid czy brązowy- wiem ze chcesz schudnać ...ale sam wiem ze na sniadanie-i odrazu posiłek przed treningowy trzeba zjesc dobrze :D zeby potem nie dojadac w ciagu dnia sam sprawdziłem :P

po treningu dał bym do banana jakies białko, jak nie masz proszku(nie wychodzi drogo 1800g WPC za 60 zł starczy na troche) to jakis twaróg :D
a potem jak dla mnie za długa przerwa 2h...ja tam po treningu jem odrazu 30g WPC ide biegac 25 min i jem 50g banan + 15g WPC a potem jakos z 30 min max godzina jem 200g miesa+30g ryzu oczywiscie mozesz wiecej :D i inaczej ..ale chodzi o fakt zeby zjesc ten obiadek torche wczesniej..ja osobiscie jestem strasznie głodny :D

obiadek Twoj moim zdaniem jest za duzy 0.5kg miesa+200g ryzu_300g warzyw na koxie :D oki ...ale to i tak MASSAkra :D nie dasz rady tego wykorzystać i sie odłoży ^^

na kolacje duzo tego tez ryzu :D na 88kg człowieka który chce zbic FAT :d

godzina biegania :D oki ale moze zacznij od 30 min :D i powoli dodawaj po 5 min carbo przed snem ...to raczej odpada, w ogole przed snem polecam samo białko twarog chudy czy puszke tuny tylko ze musisz uzupelnic troche ww po bieganiu :D hmm tu moze niech sie fachowiec jakis wypowie :D ja bym zjadł polowe jabłka :D a potem przed snem jeszcze z 200g twarogu

i BCAA brał bym po przebudzeniu po treningu i na noc

a jak trening wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Ralphpl, spieszę z odpowiedzią. Co do biegania to nie widzę sensu w tym dokładaniu, bo biegam bez przerwy od bardzo dawna i mam na prawdę dobrą kondycję. Teraz po prostu zwiększam intensywność.
Co do przerwy przed obiadkiem, to mam dwa powody. Dość późno wstaje i rozkład względem całego dnia byłby nie równy, a dwa po treningu nie mogę jeść zbyt dużo, nie jestem w stanie.
A carbo odpada bo pobudza, czy dlatego, że się odłoży? W nocy na ogół siedzę do 2-3 więc nie jest to tak całkiem przed snem.

Dzięki za wszystkie rady, spróbuję trochę zrównoważyć te posiłki i przemyśleć kwestie odżywek. Może wieczorem będę miał nową wersję. Plan treningu wrzucę jutro, bo wymaga jeszcze konsultacji z trenerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 949
aha no jak biegasz caly czas to spoko :D godzinka rownym tempem tętno 130-140 i palimy tluszczyk :D spac o 2 /3 ..wstajesz o 9 :D ja tez tak robilem ..ale juz sie przestawiłem ..wstje o 7;00 i jest lepiej dłuższy dzien lepiej sie czuje i w ogole :D a o obiadek chodzilo ze za dluga przerwa po treningu mi sie wydaje (to tylko moje zdanie)
lepiej dac od rana duzo ww ..a im bliżej nocy ucinać je, a w ostatnim posiłku zrezygnować ^^ ja tak sie staram
o carbo chodziło ze sie odłoży bo chyba nie pobudzi bardziej niz 60 min biegania :D

Zmieniony przez - Ralphpl w dniu 2009-05-11 17:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Biegasz, to fajnie, ale jak z treningiem interwalowym ?
Mysle, ze dalby dobre efekty w Twoim przypadku...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-05-11 18:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Dziwaczna dieta, szczególnie śniadanie(bez węgli, nadmiar białka, no i po co jeszcze szynka do kuraka) i obiad(pół kilo kury, 2 worki ryżu), gdzie są jakieś tłuszcze? Na wieczór po bieganiu carbo, uszłoby, gdyby później był posiłek białkowo/tłuszczowy. Daj to co stworzyłeś do oceny w dziale odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Dzięki panowie za odpowiedzi, wstępnie zmiany wyglądają tak:

9.00 Pobudka
9.15 Śniadanie:
kefir 0% 400ml
4 jajka
chuda szynka 100g
banan
kreatyna około 5 g

9.40 Xpand – jabłczan i cytrynian kreatyny
BCAA

10.00 Siłownia

12.00 Koniec treningu:
L-glutamina
BCAA
carbo

12.15 szklanka chudego mleka
tuńczyk w sosie własnym 150g

14.00 Obiad:
pierś z kurczaka 400g
ryż biały sypki 200g
surówka/warzywa 200-300g

17.00 Five o’clock:
serek wiejski wypłukany z zalewy
jabłko, może dwa

19.00 Kolacja:
kurczak 200g
ryż 100g
szynka 100g

21.00 Bieganie ( około 12-15 km)

22.00 Koniec treningu:
l-glutamina
ser biały 0% 150g

Łącznie około 2700 kcal

Przydałoby się dołożyć około 300 kcal, ale już nie bardzo mam pomysł i miejsce w żołądku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema
krete rano na czczo jedz tak na 30min przed sniadaniem,gdzie wegle po treningu to mleko wywal i dowal jakis ryz/kasze,o tej 5 wywal te jablka i dodaj jakies tluszczhe oliwe/orzechy,wiecej warzyw,szynke zmien na mieso i nie taka porcje po 400g rozdziel to jakos sensownie,wegle wieczorem ograniczaj

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-05-13 12:19:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy raz na siłowni

Następny temat

W końcu FBW.......

WHEY premium