SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

27 luty - UFC Fight Night 186: Jairzinho Rozenstruik vs. Ciryl Gane

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Fakt, walka wieczoru nie porwała. Rozenstruik mocno zawiódł swoją bezczynnością, więc Gane nie musiał się wysilać i wybrał łatwiejszą drogę do zwycięstwa. W sumie Francuz mądrze zawalczył i całkiem spoko się zaprezentował, był szybki i ładnie punktował ciosami prostymi. Zabrakło mi trochę większe presji ze strony Gane i chęci skończenia walki przed czasem, ale to chyba dlatego, że czuł respekt przed siłą ciosu Rozenstruika i nie chciał zbytnio ryzykować. Trochę szkoda bo widać potencjał w Gane, ale chyba przez to, że Surinamczyk pociągnął w dół tę walkę, Francuz dostosował się pod niego i wyszło jak wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

UFC Fight Night 186: Rozenstruik vs. Gane – bonusy i konferencja

Tylko trzech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów.

Ze względu na zakończenie niemal wszystkich walk decyzjami sędziów punktowych, po wczorajszej gali władze UFC zdecydował o nagrodzeniu bonusami trzech zawodników.

Walką wieczoru uznano starcie Pedro Munhoza z Jimmiem Riverą. Pojedynek kogucich był wypełniony mocnymi wymiana uderzeń. Początkowo lepiej radził sobie Amerykanin jednak z czasem coraz bardziej odczuwał niskie kopnięcia i stery walki przejął Munhoz. Brazylijczyk konsekwentnie punktował mocnymi kopnięciami, które zaprowadziły go do wygranej na punkty i udanego rewanżu za porażkę z 2015r.

Nagroda za najlepszy występ gali trafiła do Ronniego Lawrence’a. W swoim debiucie w UFC Amerykanin grapplersko zdominował Vince’a Cachero, od drugiej rundy walka była całkowicie jednostronna a w połowie ostatniej odsłony sędzia przerwał starcie po gradzie uderzeń 28-latka w parterze.

Poniżej video z pogalowej konferencji.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Ciryl Gane pokonał Jairzinho Rozenstruika w pozbawionej akcji walce wieczoru na gali UFC Fight Night 186

Ciryl Gane jest wciąż niepokonany w zawodowym MMA po zwycięstwie nad Jairzinho Rozenstruikiem w walce wieczoru gali UFC Fight Night 186. Nie był to jednak zbyt porywający pojedynek.

Ciryl Gane po raz pierwszy w karierze przewalczył pełne 25 minut i pokonał Jairzinho Rozenstruika przez jednogłośną decyzję robiąc kolejny krok w kierunku walki o tytuł wagi ciężkiej.

Przez większość pięciu rund Gane (8-0 MMA, 5-0 UFC) wypunktowywał Rozenstruika (11-2 MMA, 5-2 UFC) z dystansu, przeplatając to dominacją w krótkich wymianach grapplingowych i klinczu pod siatką.

Gane zastosował plan gry polegający na uderzaniu z dystansu ciosami prostymi. Wykorzystywał również techniczny kickboxing i pracę w stójce, chociaż Francuz nie musiał się zbyt mocno starać. Gane punktował Rozenstruika i wyglądał na świeższego zawodnika aż do końcowego sygnału kończącego walkę.

Mimo, że zadawane przez niego obrażenia nie były bliskie zakończenia walki, Gane w pełni ją kontrolował. Rozenstruik trzymał się twardo na nogach, ale nie był w stanie wyprowadzić ofensywy potrzebnej do zyskania przewagi w choćby jednej rundzie. Surinamczyk był bardzo zachowawczy w swoich atakach przez co Gane nie musiał narzucać presji i większego tempa.

Ciryl Gane pokonał Jairzinho Rozenstruika przez jednogłośną decyzję (50-45, 50-45, 50-45).

Dzięki zwycięstwu, „Bon Gamin” kontynuuje swoją niepokonaną passę w MMA. 30-latek z Roche-sur-Yon, zadebiutował w zawodowym MMA niecałe trzy lata temu, w sierpniu 2018 roku. Po uzyskaniu bilansu 3-0 na regionalnej kanadyjskiej scenie Quebecu, Gane podpisał kontrakt z UFC w połowie 2019 roku. Przed walką z Rozenstruikiem, Gane pokonał Raphaela Pessoę, Don’Tale Mayesa, Tannera Bosera i Juniora Dos Santosa.

Dla Rozenstruika jest to druga przegrana w trzech walkach. Przed zwycięstwem nad Dos Santosem na UFC 252, Rozenstruik został znokautowany w 20 sekund przez Francisa Ngannou.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Low kicki w łydkę znowu zbierają żniwa
https://twitter.com/espnmma/status/1365844726071635970 
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Magomed Ankalaev z szóstą wygraną z rzędu po zwycięstwie nad Nikitą Krylovem na gali UFC Fight Night 186

Nie było to najładniejsze zwycięstwo, ale Magomed Ankalaev nie odpuszczał i ostatecznie pokonał Nikitę Krylova w walce co-main event gali UFC Fight Night 186.

Rosjanin Magomed Ankalaev (15-1 MMA, 6-1 UFC) pokonał Ukraińca Nikitę Krylova (27-8 MMA, 8-6 UFC) przez jednogłośną decyzję w walce w wadze półciężkiej.

Runda pierwsza była chyba najlepsza i najbardziej kompletna w karierze Krylova. Nikita wykorzystał swoje ataki, aby utrzymać Ankalaeva na dystans. Po kilku wymianach w klinczu, Krylov odniósł sukces w rywalizacji w stójce.

Jednak w drugiej rundzie Ankalaev znalazł swój sposób. Po kilku wymianach w stójce, Ankalaev znalazł odpowiedni zasięg i trafił rywala kilkoma solidnymi ciosami. Następnie sprowadził walkę do parteru, gdzie kontrolował Krylova przez większą część rundy.

W trzeciej rundzie Ankalaev powrócił do tego samego planu walki, który przyniósł mu przewagę w drugiej rundzie. W ciągu pierwszych dwóch minut Ankalaev ściągnął Krylova do parteru i z górnej pozycji przeważył szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Magomed Ankalaev pokonał Nikitę Krylova przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28).

Dzięki zwycięstwu Ankalaev przedłużył swoją serię zwycięstw do sześciu. Przed UFC Fight Night 186 Ankalaev pokonał Iona Cutelabę przez TKO oraz KO w dwóch kolejnych walkach. Jedyna porażka Rosjanina w wadze półciężkiej to przegrana w debiucie w UFC z Paulem Craigiem przez poddanie w ostatniej sekundzie walki, w której przeważał.

Dla Krylova jest to trzecia porażka w ostatnich pięciu walkach. Ukrainiec przegrał z Janem Błachowiczem przez poddanie i z Gloverem Teixeira przez niejednogłośną decyzję. Wygrał też z Ovincem Saint Preux przez poddanie i Johnnym Walkerem przez decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Niskie kopnięcia dały zwycięstwo Pedro Munhozowi w rewanż z Jimmie Riverą na gali UFC Fight Night 186

Kopnięcia na łydkę w wykonaniu Pedro Munhoza zadecydowały o zwycięstwie nad Jimmie Riverą w rewanżowym starciu na gali UFC Fight Night 186 i kolejny raz pokazały, że są bardzo groźną bronią.

Ofensywny repertuar Pedro Munhoza (18-5 MMA, 8-5 UFC) opierał się przede wszystkim na niskich kopnięciach w nogi Jimmiego Rivery (23-4 MMA, 7-3 UFC) i to dało mu przewagę już po kilku minutach walki aż do końcowego sygnału i zwycięstwa przez jednogłośną decyzję.

Walka w wadze koguciej, która była rewanżem po zwycięstwie Rivery przez jednogłośną decyzję z listopada 2015 roku, była częścią karty głównej gali UFC Vegas 20 w UFC Apex w Las Vegas.

Obydwaj zawodnicy ostro rozpoczęli pojedynek. Riverą kąsał Munhoza wieloma uderzeniami, ale Brazylijczyk odwzajemnił się czystym ciosem. Rivera nie odpuszczał. Munhoz zdecydował się na kopnięcia na łydkę, a obrażenia szybko zaczęły się kumulować, co spowodowało kilka upadków Rivery przy uderzeniach.

W przerwie między rundami Rivera powiedział swojemu narożnikowi, że jego łydka jest już na wykończeniu i „nie wie co z nią zrobić”. Rozpoczął jednak drugą rundę, ale musiał być ostrożny w przyjmowaniu kolejnych ciosów. Na krótko walka trafiła do parteru gdzie zawodnicy wymieniali się próbami poddania skrętówkami, ale walka szybko wróciła do stójki i Munhoz wrócił do obijania nogi rywala. Rivera został rozbrojony z powodu obrażeń nogi pod koniec drugiej rundy, co pozwoliło Munhozowi na wyprowadzenie celnego ciosu i przejęcie całkowitej kontroli.

Po tak dużej przewadze Munhoza, Rivera rzucił się do ataku w trzeciej rundzie, próbując zrobić coś wielkiego. Munhoz nie dał się jednak zaskoczyć i do końca rundy zasypywał rywala kolejnymi ciosami i kopnięciami. Rivera znalazł moment, by w ostatniej minucie trafić mocnym ciosem, ale nie zdołał zranić Munhoza na tyle mocno, by odwrócić los tego starcia.

Pedro Munhoz pokonał Jimmiego Riverę przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28).

Pedro Munhoz przerwał swoją złą passę dwóch przegranych z Aljamainem Sterlingiem przez decyzję i Frankie Edgarem przez niejednogłośną decyzję. Poprzednią wygraną był nokaut nad byłym mistrzem Codym Garbrandtem w marcu 2019 roku.

Pedro Munhoz
„To był drugi raz, kiedy mogliśmy zrobić tę walkę w Oktagonie” – powiedział Munhoz w wywiadzie po walce. „Zrobiliśmy to sześć lat temu i to była wojna i tym razem to również była wojna.”


Sytuacja Jimmiego Rivery jest znacznie gorsza, ponieważ po znakomitej serii i bilansie 21-1, Amerykanin na sześć ostatnich walk wygrał tylko dwie przez jednogłośne decyzje z Johnem Dodsonem i Codym Stamannem. Pozostałe walki przegrał z Marlonem Moraesem przez KO i Aljamaine Sterlingiem oraz Petrem Yanem przez decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

Ciryl Gane twierdzi, że jest gotowy na walkę o pas. Rozumie też rozczarowanie Dana White’a jego walką

Ciryl Gane rozumie dlaczego prezydent UFC Dana White mógł nie być zachwycony walką wieczoru gali UFC Fight Night 186 w której „Bon Gamin” zmierzył się z Jairzinho Rozenstruikiem.

Ciryl Gane (8-0 MMA, 5-0 UFC) wygrał przez jednogłośną decyzję z Jairzinho Rozenstruikiem (11-2 MMA, 5-2 UFC) w sobotniej walce wieczoru w wadze ciężkiej na UFC Apex w Las Vegas. Była to jego pierwsza walka wieczoru i mimo, że Francuz jest zadowolony ze zwycięstwa, Dana White nie był zachwycony tym, co zobaczył.

Podczas konferencji prasowej, Gane mówił o swoich treningach i o tym, że jest ważnym graczem w dywizji. Stwierdził nawet, że jest gotowy na walkę o tytuł. Na pytanie czy walka z Rozenstruikiem była wyzwaniem, Gane odpowiedział:

Ciryl Gane
"Dla mnie to po prostu kolejna walka. Ale ten gość był niebezpieczny, więc musiałem trzymać dystans.”


Zapytany o wyzwanie do walki o tytuł, Gane powiedział:

Ciryl Gane
„Przewalczyłem dzisiaj z łatwością pięć rund. Jestem gotowy do walki z najbardziej niebezpiecznym gościem w wadze ciężkiej. Jestem tutaj po tytuł. Jeśli będziesz mnie potrzebował jestem twoim człowiekiem.

Może ktoś dozna kontuzji i Dana zechce żebym walczył bo jestem świeżą krwią. Powiedziałem Danie, "jestem gotowy na walkę o tytuł".


Chociaż White nie uczestniczył w konferencji prasowej po gali, przedstawił swoją opinię na temat zwycięstwa Gane w rozmowie z Kevinem Iole z Yahoo! Sports, który podzielił się tą opinią bezpośrednio z Gane.

Dana White
"Wszyscy mówią o tym, że Ciryl jest tym wielkim pretendentem, ale spójrzcie na to, co Francis Ngannou zrobił z Jairzinho. To była jego szansa na pokazanie światu, kim jest. Wygrał, ale zostawmy to tak, jak jest. Wygrał."


Gane powiedział, że rozumie White'a, choć nie bierze całej winy na siebie. Komentatorzy gali, Jon Anik, Michael Bisping i Paul Felder, skrytykowali Rozenstruika, który w ciągu 25 minut walki zadał tylko 42 znaczące ciosy, w porównaniu do 102 Gane.

Nie było w tej walce żadnego dramatycznego momentu. Z tego powodu, Gane powiedział, że rozumie dlaczego White mógł być rozczarowany.

Ciryl Gane
"Mogę to zrozumieć. On jest szefem i chce zarabiać pieniądze, więc chcesz, aby facet był atrakcyjny na rynku. Ludzie chcą oglądać show. Chcą wielkiego KO. Więc tak, nie skończyłem walki. Próbowałem, ale mi się to nie udało. Mogę to zrozumieć (krytykę), ale jest w porządku."


Odkładając to wszystko na bok, Gane powiedział, że czuje się całkiem pozytywnie po zwycięstwie. Właśnie pokonał bardziej doświadczonego przeciwnika w swojej pierwszej walce wieczoru w UFC, aby powiększyć swój rekord do 8-0 i jest zadowolony z wysiłku, jaki włożył, aby to osiągnąć.

Ciryl Gane
"Myślę, że zrobiłem to dobrze. Prowadziłem walką w stójce. Starałem się schodzić do parteru. Miałem obalenie. Myślę, że dobrze prowadziłem walką w stójce."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Julio Cortez/AP // Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Jon Jones nie był pod wrażeniem walki Gane vs Rozenstruik, ale swoją wypowiedzią sprowokował zabawną sytuację z Francisem Ngannou

Ciryl Gane zapracował na zwycięstwo w walce z Jairzinho Rozenstruikiem na gali UFC Fight Night 186, jednak nie porwał swoim występem Jona Jonesa, który wkrótce ma zadebiutować w dywizji ciężkiej.

Tak naprawdę nie zrobił tego również Jairzinho Rozenstruik, który rozczarował swoim występem.

Gane pozostaje niepokonany po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję 50-45 nad Rozenstruikiem w sobotnią noc w UFC Apex w Las Vegas. Walka nie była szczególnie emocjonująca, ponieważ Gane stosował taktykę polegającą na uderzaniu z dystansu, podczas gdy Rozenstruik niechętnie robił pożytek ze swoich rąk.

To skłoniło Jonesa do wyrażenia opinii na Twitterze, podczas trwania pojedynku – i nie był on pod wrażeniem tego starcia.

Jon Jones
„Lepiej, żeby ci chłopcy przyzwyczaili się do narzucania tempa, bo to całe stanie w miejscu nie przyda się, gdy tatuś wróci do domu. #ufcvegas20”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1365873377408217090?s=20

Jones, były dwukrotny mistrz wagi półciężkiej UFC, przeszedł fizyczną transformację od zeszłego lata w oczekiwaniu na debiut w wadze ciężkiej.

Debiut Jonesa w tej dywizji nie jest jeszcze ustalony, ale prezydent UFC Dana White powiedział, że dostanie walkę o tytuł ze zwycięzcą przyszłomiesięcznej walki o pas na gali UFC 260, w której zmierzą się mistrz Stipe Miocic i Francis Ngannou w rewanżu.

Zabawne było to, że Francis Ngannou natychmiast zareagował na wpis Jonesa, kpiąc z jego komentarza.

Francis Ngannou
„Tatuś wraca do domu?

https://twitter.com/francis_ngannou/status/1365874810564190208?s=20 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

mmajunkie.com

Pedro Munhoz chciałby zmierzyć się z powracającym do rywalizacji T.J’em Dillashawem

Pedro Munhoz po zwycięstwie nad Jimmie Riverą na gali UFC Fight Night 186 celuje w wielkie nazwisko w wadze 135 funtów. Tym zawodnikiem jest były mistrz T.J. Dillashaw.

Pretendent do tytułu wagi koguciej Pedro Munhoz chce zmierzyć się z byłym mistrzem T.J’em Dillashawem po sobotniej wygranej na UFC Vegas 20. Munhoz (19-5 MMA, 9-5 UFC) pomścił swoją porażkę z 2015 roku z Jimmie Riverą (23-5 MMA, 7-4 UFC) wygrywając z nim przez jednogłośną decyzję. Wygrana sprawiła, że Munhoz wrócił na ścieżkę zwycięstw po kontrowersyjnej przegranej przez niejednogłośną decyzję z Frankie Edgarem w sierpniu 2020 roku.

Teraz, z wygraną w ostatniej walce, Munhoz chce być rywalem powracającego do rywalizacji Dillashawa. Były mistrz jest dopuszczony do rywalizacji po odbyciu dwuletniego zawieszenia nałożonego przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA).

Pedro Munhoz
„Słyszałem pewne plotki, że T.J. Dillashaw wraca” – powiedział Munhoz dziennikarzom na konferencji prasowej po UFC Fight Night 186. „Możliwość walki z Marlonem (Moraesem) – to nie wydarzy się tak szybko. Oprócz bycia partnerami treningowymi, zostaliśmy przyjaciółmi. Nie walczylibyśmy, gdyby nie chodziło o tytuł.

Mamy też wiele innych dużych nazwisk, z którymi chcę walczyć. Myślę, że walka z T.J. Dillashawem miałaby sens. T.J. Dillashaw wraca. Słyszałem kilka razy, że on wraca. Nie mam nic przeciwko niemu. Nie jestem kimś, żeby go oceniać czy cokolwiek innego. Jeśli UFC uzna, że ta walka ma sens, byłbym skłonny walczyć z nim lub kimkolwiek innym.”


Zawieszenie Dillashawa przez USADA zakończyło się pod koniec stycznia. Został zawieszony w styczniu 2019 roku po pozytywnym teście na rekombinowaną ludzką erytropoetynę (EPO) w teście wykonanym przed jego przegraną walką o tytuł wagi muszej z ówczesnym mistrzem Henrym Cejudo. Dillashaw zrzekł się tytułu w wadze 135 funtów z powodu zbliżającego się zawieszenia.

Munhoz, który jest sklasyfikowany na #8 miejscu w rankingu wagi koguciej UFC, nie ma problemu z tym, że Dillashaw od razu wskoczy do czołówki dywizji. Brazylijczyk odżegnywał się od jakiejkolwiek krytyki w kierunku Dillashawa.

Pedro Munhoz
„Myślę, że powinien walczyć z najlepszymi w swoim powrocie. Nie szukam zaczepki i nie oceniam go za nic. Kiedy wypadł z gry, był mistrzem. Więc wraca i myślę, że dadzą mu duże nazwisko lub wielką walkę. Będę chciał walczyć z każdym, kogo UFC mi zaoferuje”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Chris Unger/Zuffa LLC

Jairzinho Rozenstruik przeprosił za swój „najgorszy występ” w karierze na gali UFC Fight Night 186

Jairzinho Rozenstruik nie jest zadowolony ze swojej pracy w przegranej walce wieczoru z Cirylem Gane na gali UFC Fight Night 186.

Jairzinho Rozenstruik (11-2 MMA, 5-2 UFC) został wypunktowany do jednogłośnej decyzji przez Ciryla Gane (8-0 MMA, 5-0 UFC) w walce w wadze ciężkiej, która była pojedynkiem wieczoru. „Big Boy” przegrał każdą rundę, a w ciągu 25 minut walki zadał tylko 42 znaczące uderzenia.

Brak zdecydowania w ofensywie okazał się dla Rozenstruika problematyczny i kosztował go utratę ważnego momentu w karierze. Sam zainteresowany zdaje sobie z tego sprawę i w swojej pierwszej wypowiedzi po walce przyznał, że zawiódł.

Jairzinho Rozenstruik
„Po prostu walczyłem i walka nie poszła po mojej myśli. Myślę, że to mój najgorszy występ w karierze, jeśli mnie zapytacie. Jestem dla siebie surowy. Myślę, że zdaję sobie z tego sprawę”.


Jest tylko jeden sprawdzony sposób na odbicie się od rozczarowującej porażki, a jest nim pójście do przodu. Rozenstruik powiedział, że już to robi i skupia się na powrocie na siłownię, aby rozwiązać problemy, które dręczyły go wewnątrz Oktagonu.

Rozenstruik powiedział, że nie wie kiedy i z kim będzie walczył w następnej walce, ale na razie wyraził uznanie dla Gane za bycie lepszym na UFC Fight Night 186.

Jairzinho Rozenstruik
„Zamierzam wrócić do domu i zabrać się ostro do pracy przed moją następną walką. Nie wiem, kto to będzie. Szacunek dla Ciryla. On wygrał tę walkę i jest fenomenalnym zawodnikiem.”

https://twitter.com/JairRozenstruik/status/1365914033610719234?s=20 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 listopada - UFC Fight Night 183: Paul Felder vs. Rafael dos Anjos

Następny temat

Bellator 254: Ilima-Lei Macfarlane vs Juliana Velasquez

WHEY premium