SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

22 lata od ostatniego cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
Witam wszystkich serdecznie,mam na imię Piotr.
Jestem obecnie na etapie badań jeżeli wszystko pójdzie dobrze będę planował kurację testosteronową.
Dodam jeszcze że na siłownię zacząłem uczęszczać dwa miesiące temu,niebawem więcej informacji,pozdrawiam serdecznie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
W związku z zaistniałą sytuacją przekładam wszystko na bliżej nieokreślony czas.
Może ktoś się wypowie na podstawie tych nie pełnych wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
za rok mozesz pomyslec o testo, narazie cwicz sobie bo krotki staz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
Właśnie masz rację czuję się jak nowicjusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
1. WIEK:47

2. WAGA:92

3. WZROST:183

4. WYMIARY:

-biceps:37

-klatka:112

-udo:56

-talia:97

5. STAŻ NA SIŁOWNI:na nowo 2 miesiące łącznie ok. 10 lat w tym ok.6 lat ostrego katowania

6. DIETA:

-białko:ok 2 g.

-węglowodany:

-tłuszcz:

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:z tego co pamiętam to ponad 1o głównie metanabol testosteron głównie omnadren oraz  raz deka

8. TRENING:ogólnorozwojowy

9. CEL CYKLU:poprawa syrwetki odcinka brzucha a jak wpadnie trochę mięsa to ok.

10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:22 lata

11. POZIOM BF%:nie mam pojęcia raczej mniej średnio

12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ektomorf

13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry

14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie

15. PPM (podstawowa przemiana materii):?

16. WYNIKI SIŁOWE:

-klata:100 kg.wycisnołem 6 razy celem sprawdzenia.

-martwy ciąg:w nowej erze nie próbowałem

-przysiad:jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
kolego zacznij od kompletu badan
test całkowity
estro
prolaktyna
progesteron

lh
fsh
panel tarczycowy
panel wątrobowy
cholesterol z frakcjami
glukoza
morfologia
kreatynina

plus zbadaj kilka razy ciśnienie i puls

wrzuc wyniki i będziemy myslec co dalej w zaleśności jak się hormony mają i zdrowie

poproś lekarza 1 kontaktu o skierowanie na badania i pokaż jemu które chcesz badania ,spisz sobie na kartce
część powinna przepisać , resztę zrobisz prywatnie
poproś również o usg jamy brzusznej , sprawdzi się wątrobę ,trzustkę,prostatę itp. tez nam się należy chyba raz na dwa lata za free tak więc trzeba korzystać a zawsze będziesz wiedział na czym stoisz




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-02-29 16:42:54

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
Pomału wszystko zbieram do kupy będę miał komplet to zapodam,narazie wygląda to zadziwiająco dobrze.
Tak sobie czytam to forum i powiem że wiedza tu zgromadzona jest powalająca,za moich czasów było różnie.



Zmieniony przez - Kefiros w dniu 2020-02-29 18:58:43

Zmieniony przez - Kefiros w dniu 2020-02-29 20:07:36

Zmieniony przez - Kefiros w dniu 2020-02-29 20:08:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Tylko czytać i wyciągać wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Kiedyś to było, że oma zalewa, na masę jest meta ale dużo potem spada, a na rzeźbę najlepszy winstrol. To była niewiedza często powielana na siłowniach. Już nie mówię o badaniach bo o tym w ogóle mowy nie było.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
Potwierdzam jak wyżej dodam że po samej mecie nigdy nie zrobiłem odbloku,po omce to było na zasadzie na oko tak jak inni podobni wielkością i cyklem.
Po latach że strachu robiłem regularnie badania odchyłek od normy raczej nie było,jedynie hemoglobiny była w górnej normie
teraz oscyluje w około 15.
Pragnę też zauważyć że że sportu jako takiego nigdy nie zrezygnowałem zawsze dużo się ruszyłem i tak jest do dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1003
Testosteron wolny Testosteron wolny 8,17 pg/ml 1,00 28,28 N
Jednak będę wkleił po kolei.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile zostaje z dopingu?

Następny temat

Tura solo+bpc? jest sens?

WHEY premium