SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

21 lat, 68 kg. Suple bez chemii?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
Jakiś pomysł w czym mieszać najlepiej białko? Bo w soku zostaje bardzo duży osad... I jeszcze jedno czy, wszystkie 3 suple pić z osobnej szklanki? Nie wolno ich mieszać?
Wesołych świąt!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz wszystko wymieszać razem w jednym naczyniu. I nawet białko możesz z tym wszystkim, gdybyś chciał. Białko najlepiej najzwyczajniej mieszać z wodą.
Tobie również spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-12-22 20:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawkowanie jest dyktowane przepisami a nie realnymi potrzebami organizmu poddanemu ciezkiemu wysilkowi. Smialo mozesz pic z jednej szklanki, w brzuchu i tak sie wymiesza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115
Witam serdecznie, minął ponad miesiąc, czas na podsumowania. Ogólnie brałem te suple równo miesiąc, teraz zrobiłem sobie przerwę, zostało mi jeszcze po pół opakowania.
Czy uważam że suple pomagają? I tak i nie. Na pewno jest to dobry motywator, łatwiej jest zrobić sobie shake, później trening, bo już nie ma wyjścia jak się wypiło, więc pod tym względem na początku było bardzo fajnie i dawałem z siebie dużo więcej niż zwykle.
Ok, ale co z postępami? Chodziło mi głowie o nabranie masy, i to się udało, w tak krótkim czasie, z 68 w szczytowym momencie zrobiło się 73 kg. Więc wszystko fajnie bo to był cel. Chociaż z drugiej strony zauważyłem, że przez tą masę zaczęło mnie już "zalewać" zacząłem robić dużo mniej powtórzeń niż wcześniej (oczywiście ćwiczę Street Workout), moim zdaniem jeżeli ktoś interesuje się kulturystyką to fajna opcja, bo pewnie nie będzie mu przeszkadzać trochę zalany brzuch. Jeżeli jednak ktoś ćwiczy kalistenikę, ciężko stwierdzić czy takie suplementy pomagają czy szkodzą. Oczywiście, może inny dobór supli zadziałał by inaczej, ale tak jak ja brałem to jest ocena BCAA kreatyny i Beta Alanuny:)
Pozdrawiam i zapraszam jeszcze do obejrzenia mojego pierwszego filmiku z treningu :) Od dawna marzyłem o tym kanale


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

185 wzrostu waga 60 kg 21 lat

Następny temat

testosteron 33l czy da rade podniesc poziom

WHEY premium