SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

210g BCAA i 11 sesji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Witam mam pytanie do dawkowania bcaa. Na redukcji wypada mi 11 trg tygodniowo 4x fbw, 4x aero i 3x hiit. Tygodniowo jestem zdolny pochłonąć 210g bcaa, na więcej mnie nie stać. Rozpisałem sobie takie dawkowanie:
FBW przed 9g, po 12g,
HIIT przed 15g, po 9g,
Aero przed 6g, po 6g,
Co o tym myślicie? Stosowany produkt Aminostar BCAA powder, waga +80kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
chyba zbyt panicznie podchodzisz do swoich mułów :D spokojnie, nie uciekną... po treningu siłowym wrzucic troszke carbo mozna ale lepiej zjesc albo rozgotowany ryz biały/wafle ryzowe/biały chleb jesli jestes na redukcji. imo po treningu areobowym jest to zbędne

wrzuc swoją diete, bo albo za hardcorowo zacząłeś albo jestes juz w koncówce redukcji -,- bo jak za mocno pojechales z początku to bcaa nie pomoze :D

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-04-12 21:15:03

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
To daj wszędzie po 10g i wyjdzie praktycznie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
No ale po 50 minutkach aero, bcaa nie będzie chyba wymagane w takiej ilości jak po 20min interwałów czy po siłce;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
ja bym to bcaa cale wrzucil w okolice treningu silowego
bo w takich dawkach jak 6g przy aero nic nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160240 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233716
napisz jak wyglada rozklad treningow hiit i aero w ciagu tygodnia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
1. FBW + aero
2. FBW + aero
3. HIIT
4. FBW + aero
5. FBW + aero
6. HIIT
7. HIIT
Też właśnie zastanawiam się nad sensem dawki 6g, może połączyć to w jedną. Przed i po trg leci carbo z leucyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160240 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233716
aero robisz od razu po fbw?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Nie, aero 1-2h po śniadaniu, FBW wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
to areo rób przed sniadaniem a przed areobami lyknij 15g BCAA - to daje nam 4 x 15g a zaraz po areo sniadanie wiec aminy zbedne

i ja bym dał po 15 g po treningu fbw i interwałach, po co przed? zakladam ze przed treningami jesz zdrowy, bogaty w bialko posilek, do tego pewnie jakies wegle. (chyba ze jestes na CKD czy jak to tam sie zwie, ale wtedy wiecej bcaa to logiczne, zreszta taka dieta nie moze byc zdrowa...) ale wracajac do tematu, ja to zrobilbym tak, na przyszlosc wybierz tansze i sprawdzone bcaa np. activlab 1000g za 99zł w sklepie sfd.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6298
Bcaa activlaba są droższe o około połowę w przeliczeniu na czyste aminki. Za 100zł masz 500g czystego bcaa, aminostar oferuje ponad 550g czystego bcaa za 70zł. Z opinii forumowiczów wynika że ten drugi również działa. Co do samego stosowania to Twój układ ma sens i jak nikt czegoś konkretnego nie rzuci to tak pewnie będę robił, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
niektorzy mowia ze stosowanie bcaa activlab czy tam innej firmy gdzie polowa produktu to samo bcaa i dodatek glutaminy jest bezsensowne, sprawdzilem na sobie, duzo lepiej na mnie dziala bcaa z glutamina, i nie wierze ze glutamina to tylko mit jak glosza badania i jakies tam artykuly, to czemu ja widze roznice i wiekszosc kulturystow stosuje rowniez glutamine (wlasciwie wszyscy). trenuj i redukuj :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA/lepszy sen

Wiecej