SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20lat, 185cm, 115kg - pomocy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Witam!
Jestem nowy na forum, to mój pierwszy post. Piszę bo mam poważny mętlik w głowie. Mój problem z otyłością jest ewidentny. Postanowiłem wziąć się za siebie i coś ze sobą zrobić -> głównie chodziło mi o wielki brzuch. Znajomy (spory staż na siłce) doradził mi ograniczenie jedzenia, picie sporej ilości wody mineralnej - a z konkretów to a6w i jako suplement thermo speed extreme.
Całą "operację" zacząłem ok. tydzień temu, przez ten czas zrzuciłem 1,5 kg. Wszystko wyglądało ok, aż tu nagle trafiłem na to forum i wyczytałem że między innymi a6w która miała być odpowiedzialna za mój brzuch.. wogóle nie nadaje się do spalania tłuszczu z brzucha w przypadku takiej otyłości? No i nie wiem co z tym fantem dalej zrobić? Jeśli chodzi o diety, plany treningowe itp. to dla mnie czarna magia więc potrzebowałbym prostych, "łopatologicznych" porad
Z góry dziękuję wszystkim za zainteresowanie, pozdro!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 115

Wzrost: 185

Obwód klatki: ok.112

Obwód ramienia: bic. ok.31

Obwód talii: ok.112

Obwód uda: ok.66

Obwód łydki: ok.44

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: Nie wiem...?

Aktywność w ciągu dnia: Szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: a6w (codziennie), zajęcia na uczelnianej siłowni (godzinka tygodniowo)

Odżywianie: Hmm.. Generalnie bez większych ograniczeń. Niekoniecznie dużo, ale raczej wszystko.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak.

Stan zdrowia: Ogólnie mówiąc nienajlepsze płuca + otyłość = kiepska kondycja, szybkie męczenie się

Preferowane formy aktywności fizycznej: Trudno powiedzieć, jeśli ćwiczenia to raczej "domowe" ze względu na b. ograniczony dostęp do siłki.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Aktualnie Thermo Speed Extreme (od tygodnia)

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3987
Musisz zacząć się zdrowo odżywiać, 5-6 posiłków dzienne, małych posiłków. Owoce warzywa. Możesz próbować biegać DELIKATNIE. I może jako cel nie stawiaj sobie szybkiej, bo redukja takiej masy raczej do szybkich nie należy, i możesz się tylko zniechęcić..A6W tłuszczu nie spali, wzmocni mięśnie...ale robienie tego zestawu ćwiczeń na pewno nie zaszkodzi... tylko nie zapominaj o wzmacnianiu grzbietu równiez.


Zmieniony przez - barnaba44 w dniu 2008-12-06 10:05:43

:)

"Co mnie nie zabija, to czyni mnie silniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Czyli Weidera sobie zostawię, wzmocnienie brzucha zawsze się przyda A jakieś ćwiczenia poza lekkim bieganiem? I co na wzmocnienie grzbietu? (jestem w tych tematach prawie zielony, co zresztą pewnie widać)
Co do suplementów - czy TSE to był dobry wybór, czy może jest coś co w moim przypadku nadałoby się lepiej?

Zmieniony przez - DomiNick88 w dniu 2008-12-09 11:45:05

Zmieniony przez - DomiNick88 w dniu 2008-12-09 11:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6116
cwiczenia zawsze sa dobre i wskazane...

TSE jest dobre ale polaczone jednak z dieta ( dzial odzywiania ) i odpowiednimi aerobami... mysle ze zamiast od poczatku brac sie za suple powininen najwiekszy nacisk polozyc na diete i zaczac sie po prostu ruszac ruszac ruszac....

ja Ci powiem ze ja mam 26 lat 185 wzrostu i tez waze ok 110 kg z tym ze nie mam wielkich problemow z brzuchem ( basen x 2 w tyg , koszykowka x 2 w tyg , silownia + aeroby - przynajniej 2 x w tyg )

pamietaj waga nie zawsze jest odzwierciedleniem sylwety --- po prostu pal sadlo !! jezlei bedziesz je zamienial na miesnie to tylko pozytek dla CIebie...

pozdro i wytrwalosci !!

Już nie na wysokość tylko na szerokość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Za ciezkis chlopie na bieganie !
Niestety bieganie przy takiej wadze, to zabojstwo dla stawow.
Marsze, plywanie, a przede wszystkim rowerek stacjonarny.
Masz mozliwosc cwiczenia silowego ? Bardzo dobrze wspomaga odchudzanie.
O diecie poczytaj w postach podwieszonych.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
nie bede zakladal nowego tematu bo niechce zasmiecac forummam pytanie czy aeroby mozna wykonywac wieczorem przed pojsciem spac czy lepiej bedzie jak beda wykonywane rano pzdr.

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
W obu przypadkach jest dosc korzystnie dla spalania tkanki tluszczowej.
Oczywiscie rano spozywamy posilek , przed, a wieczorem nie zapominamy o posilku po...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
dzieki pzdr. i sog

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a takie pytanie :D

Następny temat

TKD na mase

WHEY premium