SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 kg w ok 6 tygodni - foto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Venom, oczywiście masz rację. To ja się po prostu źle wyraziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Skalar tobie tylko pupy dziewczyny w glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1703
natQ - wg mnie powinnaś jeść więcej warzyw, możesz dodać więcej mięsa z piersi kurczaka, ryby - ale zachęcam do opracowania bardziej szczegółowej diety - linki do porad już znasz.

Z suplementów polecam jakieś multiwitaminy + wapń i magnez.

Taka dieta z połączeniem z aerobami na pewno zacznie przynosić efekty, ale musisz w niej wytrwać.

Jak pisali przedmówcy - jak człowiek chudnie - to widać to na różnych częściach ciała, nie da się schudnąć wybiórczo niestety.

Mi nogi oczywiście też schudły, noszę spodnie kilka rozmiarów mniejsze niż kiedyś. Dodatkowo bieganie pooprawiło mięśnie nóg.

Jedz częściej - śniadanie rozbij na dwa posiłki. I gorąco zachęcam do aerobów przed śniadaniem. Zmuś się do wcześniejszego wstawania, wypij kawę i godzina na rowerku. Efekty na wadze będą widoczne po 3-4 dniach!

Zmieniony przez - pshemo w dniu 2008-11-14 14:11:36

"Można osiągnąć wszystko, to wymaga jedynie odrobiny samodyscypliny"
Arnold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 429
Ja zaczalem cwiczyc po dlugiej przerwie z naciskiem na redukcje tluszczu. cwicze tak; aeroby 30 min dziennie+ silka rozne partie w rózne dni(mam plan treningowy) i licze kalorie(nie dokladnie) ogólnie mówiąc bilans na minusie.
A teraz wyniki.
13/11/08 - 104.7 kg 26.7% masy tłuszczowej
14/12/08 - 101.9 kg 21.3% m... t..........

Spadek wagi ogólnej w miesiąc 2.8 kg
Spadek wagi tłuszczu 5.4 kg
A wiec przyrost masy mięsniowej = 2.6 kg
Tyle udalo sie w miesiac, ok 3 kg , a Ty w tydzien 3 kilo , wyrazy uznania.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1703
Życzę utrzymania tempa i efektów :) Idzie dobrze, byle tak dalej!

"Można osiągnąć wszystko, to wymaga jedynie odrobiny samodyscypliny"
Arnold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
ładnie 20 kg w poltra miesiąca ,ja w miesiąc tylko 6 kg ;(

Zmieniony przez - bodymass w dniu 2008-12-23 21:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1703
Luz... nikt chyba nie goni? Najważniejsze to utrzymać wagę, nie szybko schudnąć...

"Można osiągnąć wszystko, to wymaga jedynie odrobiny samodyscypliny"
Arnold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1909
pshemo mam wrazenie ze masz bardzo podobny charakter do mojego, jestes kreatywny i masz analityczny umysl:)

Ja ostatnimi latami troche sie zapuscilem i tez postaowilem wrocic do formy. Nie jest to bardzo trudne, domyslnie mam bardzo dobra budowe ciala (chyba w genach przekazana bo ojciec i matka byli reprezentantami szkoly w roznych dyscyplinach, mlodszy brat gral nawet w drugim skladzie SKRY Belchatow dopoki nie nabawil sie skomplikowanego zlamania prawej reki). Ja raczej sportu nie uprawialem gdyz mam wrodzona wade wzroku, co teraz uwazam za moj duzy blad bo to wlasnie budowa ciala jest moim duzym atutem. Niektorzy przez rok ciezkiej pracy na silowni nie uzyskuja efektu jaki ja mam po 2 meisiacach cwiczen w domu.

Samo zrzucenie 10kg to byl pikus (z 90 do 80kg przy 184 cm), spodobalo mi sie jezdzenie na rowerze, teraz robie na nim dziennie od 30 do 70km. Biegam tez troche gdyz po samym rowerze mialbym troche koslawy chod. Nogi mam juz na prawde super, najlepszym dowodem na to niech bedzie to, ze jak ostatnie 200 metrow czasami sobie prowadze rower w swocich sexi obcislych spodenkach rowerowych to skutecznosc ogladania dziewuszek za mna jest baaaaardzo wysoka. Bardzo szybko przybywa mi masy miesniowej na tulowiu, a nie cwicze na silowni, a jedynie od czasu do czasu zrobie pompki i brzuszki jak mi sie wspomni. I tutaj niestety pojawia sie moj problem, ktory jest gorszy niz fakt gdybym mial przed soba do zrzucenia 100kg. Gdy pozbede sie calego tluszczu to mam dosc chuda twarz, ktora ujawnia moj prawdziwy wiek (24 lata). Gdy jest nieco kraglejsza wygladam na 20 lat. Utrzymuje wiec pare kg tluszczyku, problem jest taki, ze prawie caly kumuluje sie w dolnej partii brzucha przez co widac tylko gorna czesc kaloryfera i to tez slabiutko.

Masuje ten brzuch olejkami, szorstka rekawica, robie zimna-cieply prysznic, ale efekty sa mizerne. Przez ubranie tego nie widac, budowa ciala wyglada na idealna, niestety gdy zdejme koszulke ujawnia sie ta oponka i zakryty przez tluszcz kaloryfer, czar pryska:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
witam, sog polecial, ja po nowym roku tez przymierzam sie do redukcj ale z zachowaniem jak najwiecej miesa
mysle o Venomie wlasnie i mono

waze 100, do 90 bm chcial zejsc... najbardziej chodzi mi o obwody.
jedyne co mnie zadziwia, to to, czemu wiekszocs osob pisze ze po Venomie spadly obwody z pasa, dupy i ud.... jezeli by mi sie tak udalo to super
Pozdrawiam

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek wieczorny i potreningowy.

Następny temat

dobry plan diety?

WHEY premium