SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 kg w ok 6 tygodni - foto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1703
Obwodów nie mierzyłem, oczywiście spadły, siła też... Ale w moim przypadku to już nie ma znaczenia... Mam inne cele, chcę wyglądać zdrowo, poważnie w gajerku itd. ;) W robocie muszę sprawiać wrażenie "intelektualisty"...

"Można osiągnąć wszystko, to wymaga jedynie odrobiny samodyscypliny"
Arnold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem jak jest z kebabami ja znalazlem na to sposob taki, ze stosuje dobra diete, rozpisana na kalorie taka zeby nie tyc i raz w tygdoniu jem fast food i jakies slodycze. teraz robie brzuch wiec siedem dni trzymam porzadek, Tobie proponuje troche odpoczac wlasnnie w ten sposob a dopiero ponziej wyznaczyc jakis nowy cel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie wyglądasz jak reklama Slim-Fast, ale jestem ciekawy jak będzie za pół roku. Bo to co zrobiłeś jest grubym przegięciem. I nie wierzę, że jadłeś normalnie. To, że ograniczyłeś węgle, to pewnie nie wszystko. Musiałeś mieć bilans energetyczny na grubym minusie. Przy takim katowaniu organizmu jakim są dwa treningi dziennie jadłeś dużo za mało. Chwała Ci za to, że wytrzymałeś reżim treningowy przy takiej diecie. Ale utrzymać wagę będzie Ci teraz bardzo trudno. I na pewno ten sposób nie miał wiele wspólnego ze zdrowym chudnięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
na prawdę facet powinieneś dawać rady modelkom - jak szybko schudnąć

jezu tyle kilo w tak krótkim odstępie czasu... no cóż, myślę że nie zbyt dobrze to wpłynie na Twój organizm, ale należy Ci się sog za wytrwałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Jeszcze takie pytanie mam , po jakim czasie schodziła waga u ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Cześć gratuluje. Niestety duża część osób tutaj ćwiczy na siłowni i ambicje ich wychodzą ponad schudnięcie. Większość chudnąć chce robić troszkę masę, nie stracić już zrobionej a Twoje zasady troszkę to uniemożliwiają. Sporo mięcha poleciało. Na pewno to odbije się na zdrowiu i bym spodziewał się efektu jojo. Wbrew pozorom ten sukces może Cię załamać. Sam schudłem z 95 do 80kg rok temu taką metoda, wróciło z nawiązką.

Osobiście na Twoim miejscu bym już się nie odchudzał tylko teraz zacząłbym ćwiczyć. Oczywiście z odpowiednią dietą aby waga szybko nie wróciła i ilością ruchu.

Pozdro

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2008-10-18 13:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 422 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2766
brawo:D SG za wytrwalosc

...szukasz pieniedzy??...wypier...
nie potrzebna mi dziwka,
ktora chce kasy i tka jej niemam..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11611
pshemo masz moze gg jak tak to podaj mi bo chciałbymz toba pogadac kolego

"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Szacun kolego!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
Ciekawe jak wyglądałoby porównanie wyników poziomu tłuszczu Bioipedancją elektryczną przed i po?

Za szybko, w 15 utraconych kg stosunek mięśnie:tłuszcz nie na korzyść mięcha, ale każdy ma własne priorytety:)

przynajmniej polubiłeś bieganie:)

P.S.
Pereziusz też 15 kg redukował, ale kontrastując jego zdjęcia z Twoimi, miał efektywniejszy wynik. Z tym, że nie w przeciągu 6 tygodni na "łeb na szyję".



Zmieniony przez - Sniv w dniu 2008-10-18 17:37:20

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek wieczorny i potreningowy.

Następny temat

dobry plan diety?

WHEY premium