SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2011 IFBB Tampa Pro.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5382 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
do mnie jakos ten dohne w ogole nie trafia, bary przytlaczaja bardzo kiepska reszte, nie mowiac juz ze jego nogi zawsze na tych fotach wychodza jakies koslawe.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
Dohne ma swietna sylwetke, ale do dobrej rzezby jeszcze mu daleko i masy tez nie ma duzo w porownaniu do reszty

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1963 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731713


I jeszcze jedno zdjecie Dohne tydzien przed.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2011-06-23 18:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
barki ma masakryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze Zdjecia na zdjecie coraz bardziej podoba mi sie jego sylwetka.
Licze na jego dobry wystep.
kurde chcial bym tak wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
no z barkami pozamiatał

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jeśli Dohne kiepsko wygląda, to Piotrkowicz jest zupełnie cianki. A jakby nie patrzeć zajmuje miejsca w top 5 w ostatnim czasie dzielnie rywalizując z najlepszym w wielu konkursach i w wielu chce jeszcze wystąpić, co samo w sobie jest super.

Ale z Dohne i Huhem nie ma szans. Huh chuchnie i zdmuchnie Piotrkowicza na miejsce niżej, tak jak wilk domek z drewna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2658
niestety piotrkowicz znowu będzie chyba 5 (mam nadzieje, że się mylę), wyprzedzą go oczywiście ci z lepszą formą, i ci z bardziej znanymi nazwiskami, marketing i kontrakty ze znanymi markami zobowiązują....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
Huh, Haley, Dohne, McGrath, Japoniec - kolejnosc przypadkowa chcialem tylko wymieic tych ktorzy moga pokonac Roberta

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2823
?????? ok ok ok jszcze Huhahahaha zrozumiem ze niby lepszy od Roberta ale Dohne lol poza barkami ten gosciu nie ma niczego a to ze Piotrkowicz bedzie 5 to calkiem mozliwe hehe sedziowie maja swoich ulubiencow i nie sposob zmienic ich pogladow chocby Piotrkowicz wygladal lepiej od JAya ale mam nadzieje na top 3 chociaz to malo prawdopodobne :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śmierć tv sfd dlaczego?

Następny temat

Craig Richardson - IFBB PRO

WHEY premium