SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2011 IFBB Tampa Pro.

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5380 Napisanych postów 15401 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388187
mcgrath i huh dopisani :D ja zawsze myslalem ze ten dohne to jakis szwed czy jakis inny skandynaw a on z afryki

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
jeśli teraz też Curry i McGrath będą wyżej przy lepszej formie Roberta to nasz "jedynak" do jasnej cholery straci w końcu motywację...

Będą chcieli dać kwalifikację Hide i Huh'owi, więc Robert może być maksymalnie 3 , ale jest jeszcze Banks i wyżej wymienieni, więc jak będzie TOP 5 to będzie dobrze patrząc na sędziowanie... Chociaż przy świetnej formie i swoich gabarytach mógłby być śmiało 1 :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Ja bym widział Roberta na 2 za Huhem, ale napewno bedzie 4-5

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2823
jednego nierozumiem jak mozna widziec Roberta za Huhem hmmm no chyba ze sie widzi ich jak sedziowie sprawiedliwi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Czego tu nie rozumiesz ? IMO Huh to wygra, a mikrus bedzie zapewne 2 Robertowi daje max 5 miejsce, zbyt znane nazwiska McGrath Curry Banks i bardzo dobrze zapowiadający sie Dohne. Co z tego że Robert jest w lepszej formie przecież forma to ostatnio drugorzędna sprawa

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731705




Mark Dugdale, 9 dni przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Fajna jest ta dziewczynka, która stoi uśmiechnięta i bacznie obserwuje Markusa. Jest co podziwiać. Jeśli w weekend będzie wyglądać trochę lepiej, to szykują się ciekawe zawody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731705




Marius Dohne, 7 dni przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
chyba sobie zartujecie, ze Robert wyglada lepiej niz huh. proporcjami, estetyka znacznie wyprzedza roberta, jedynie plecy moze ma gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Dohne świetnie wygląda, ale chciałbym zobaczyć jakby wyglądał przy Robercie ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śmierć tv sfd dlaczego?

Następny temat

Craig Richardson - IFBB PRO

WHEY premium