SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

200 zł... co by tu kupić ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5435
Siemka waże 65 kg przy 177 cm wzrostu i niestety niemam diety niepytajcie dlaczego ale mam swoje powody... Odżywiam sie normalnie znaczy 3 posiłki dziennie i staram sie jeść dużo nabiału i węglowodanów. Nie prosze was o spisanie mi diety tylko o to jakie odżywki proponujecie żebym zakupił mieszcząc się w cenie 200 zł. Co waszym zdaniem najbardziej opłaca się kupić w moim wypadku i możecie wypisać nazwy produktu i firme przypomne że mój staż to 4 miesiące i 15 listopada zaczynam swój pierwszy trening HST. Za rady góry dziękuje !
PS. prosze nieprzypominajcie mi o tym że na odżywki dla mnie za wcześnie i powinienem ułożyć sobie dobrą dietę... wiem o tym i w sumie żałuje że niemoge tego zrobić. Odżywkami chciałbym poprostu uzupełnić swoje braki w posiłkach.
Pozdro

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11706
kup se za ta kase bialka i wcinaj ze dwa razy dziennie po porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5435
Sam myślałem nad białkiem WPC Vitalmaxa, żeń-szeniem (dla poprawy samopoczucia... ), kwasami omega-3 no i musiałbym jakąś glucosamine wrzucić bo coś kiepsko u mnie ze stawami ( strzelają troche ale nie bolą).

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 1417 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11134
na kreatyne zawcześnie wieć proponuje gajner trec xxl 3 kg za ok 85 zł i z 2kg białka extesora to około 130 zł

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43847
nie schizmu u mnie też strzelają...a jezeli naprawde sie boisz o stawy to qp glukozamine + msm
zeń szeń + omega 3 bardzo dobry wybór
jeżeli nie masz diety /dieta to podstawa../ to oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne popatrz czego ci brakuje i braki w/w i białka
uzupełnij białkiem wpc lub na noc wpi ,kazeiną mieszankami
a ww carbo/podstawa po treningu/, gajner

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9848
ja bym polecil 5kg gainer mct + carbo po treningu

<<< wszystko jest bez sensu lecz nic bez znaczenia >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21300
dokladnie
jak nie masz diety to dobrym rozwiazaniem jest gainer

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 48 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126369
tak jak powyżej- dobry gainer, tylko obawiam się, że dla uzupełnienia twojej marnej niestety diety te 200zł nawet na taniego jak gainer mct, czy gainer2 vitalmaxa, czy jakiegoś innego w podobnej cenie może z trudem wystarczyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo po treningu

Następny temat

crea mono + HMB + carbo + tauryna

Fruzelina