SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2009 IFBB Pittsburgh Pro 202

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20571
Kai jest ogromny!!! Imo 2009 Mr O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
dexter najlepiej sie prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731637
Na tych fotkach Dexter najlepiej sie prezentuje. Greene najgorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Moim zdaniem najgorzej na ten okres Phil. Kai doskonała wyjściówka do rzeźbienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
a co tam robi king? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Szok! Dexter jakiś taki za duży się wydaje mi

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Panowie,ich to wali jak wyglądają kilka miesięcy przed Olympia
(główny cel niektórych) ...grunt być kozakiem na zawodach.
Tony F. nogi ma łłłogromne... Kai na dzień dzisiejszy taki śmieszny klocek,gorszy nawet od Warrena B Dexter nie idzie aż tak bardzo w łapanie "złego" miecha, dlatego wygląda teraz najprzyjemniej

Aż dziw bierze że aż tylu wspaniałych zawodników pojawiło się na scenie razem,rzadki widok według mnie...lecz miły dla oka,jeśli można tak to nazwać

Na 7 zdjęciu od końca obczajcie minę kolesia stojącego za Philem

Zmieniony przez - LucasPower w dniu 2009-05-04 20:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15063
f***!!!!!!!!!! kai mnie przeraża... naprawdę jego plecy i te uda... masakra..!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
dex dobrze przy phuilu wyszedł , wydaje sie sporo wiekszy w estetycznym w dodatku wydaniu ,kai masakrator , phil najsłabiej na masie , szkoda ze nia ma lepszych fotek zestawien vic cuts dex phil kai ;/

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2196
kai normalnei potezny jest :) cos czuje ze moze zawojowac na mr olympii :D ciekawy jestem jaka forme ten zawodnik zareprezentuje :D:D przy takiej wadze plecy nogi masakra nie wspominajac o brzuchu RESPECT ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO 2009 w Essem ,malutki fotoreportaz

Następny temat

juniorzy młodsi 2009

WHEY premium