SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1dniowe złe jedzenie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, regularnie od 8 miesięcy trenuję i zdrowo się odżywiam.

Dzisiaj wyszedł słabszy dzień. Zjadłem 40cm pizzę, wypiłem 2 piwa i zjadłem 3 kostki ptasiego mleczka. Jakie niesie to negatywne konsekwencje? Czy jeżeli w ciągu 100 dni jadłem prawidłowo, a ten jeden raz zjadłem to co wyżej to nie przytyję w zły sposób? Mam na myśli czy nie nabiorę tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i nie spuchnę na twarzy? Wiadomo że gdybym w taki sposób odżywiał się codziennie przez 100 dni to bym wyglądał tragicznie, ale chyba po 1 razie będzie ok?

Proszę o szczere opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Witam
Nieplanowane jednorazowe odstępstwo od diety zupełnie inne konsekwencje przyniesie osobie wytrenowanej, posiadającej stosunkowo niski udział tkanki tłuszczowej – w odróżnieniu od osoby otyłej czy posiadającej zbyt duże ilości tkanki tłuszczowej, stroniącej na co dzień od aktywności fizycznej.

Polecamy również: Problemy z cheat day. Jakie są alternatywy?


Dodatkowe kilogramy które mogą być widoczne na wadze po dniu odstępstwa od diety nie powinny być powodem do paniki . Nie jest to tkanka tłuszczowa, a nadmiar wody zgromadzonej w organizmie oraz treści pokarmowe, które zalegają w jelitach. Najważniejsze aby takie incydenty nie gościły w Twoim odżywianiu zbyt często . Jednorazowe odstępstwo nie zaszkodzi Twojej sylwetce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Negatywne konsekwencje to niesie z pewnością takie podejście do jedzenia. Tylko nie miej wyrzutów sumienia i nie katuj się w zamian za to.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciaganie z obciazeniem a bez obciazenia

Wiecej