SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 stojak HS9 za bezcen, temu kto da więcej

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
g**** was to obchodzi kto po ile licytuje więc się nie wpieprzajcie,
a *****ami to wy jesteście jeżeli myślicie że licytacja skończy się na kwocie np.100zł, jak ktoś chce się bawić w podbijanie o złotówke to jego sprawa, ja będę licytował i ile będę chciał.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2011-09-21 12:46:22

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Lepiej zapoznaj sie zasadami licytacji, pozatym zobacz ostatnia licytacje jaka byla w keltonie, cena koncowa 141 zl. Przez takich bez mozgow inni uzytkownicy traca, dales cene 120 zl pare dni przed koncem, jesli chcesz kupic cos kilkadziesiat zlotych taniej to tak jak ktos juz napisal kup sobie normalnie a nie niszcz okazji innym.


Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2011-09-21 13:05:09

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
swoje zasady możesz sobie w swoim domu ustalać, licytacja to licytacja dalem 120 zł i nigdzie nie jest napisane że muszę podbijać o 1zł, a stojaki kosztują 400zł więc nie gadaj że komuś okazje zabieram,

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2011-09-21 13:47:40

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
koks4444, nikt tu nie chce ustalać zasad. Ale gdybyś był bardziej inteligentny(to tylko moje zdanie), to podbijałbyś po tej złotówce.

I jak by tak każdy podbijał, to właśnie licytacje kończyły by się przed 100zł. I proszę mnie tu nie obrażać i wyzywać, bo jest to nie zgodne z regulaminem forum.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
to wy zaczeliście mnie obrażać,więc o regulaminie mi nie gadaj, moja kasa i będe licytował po ile chciał,jak za drogo to nie przebijaj i po kłopocie.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Ja nie jestem żadnym "wy" i nigdzie przedtem Cię nie obrażałem. Więc o regulaminie będę Ci mówił, jeżeli będę uważał, że go nie przestrzegasz.

Kasa niby Twoja. Ale właściwie to nie. Bo podbijając aż tak wysoko ( co jest bezsensowne) wpływasz też na naszą kase.
Po co chcesz coś kupić za 500zł, jak możesz za 200? Jeżeli masz tyle wolnego pieniądza, to na sklepie kelton.pl można kupić wszystko i dać innym szanse.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
jak nic nie pisałeś to nie było skierowane do ciebie proste, i koniec spamu.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Było skierowane do mnie, bo ja właśnie uważam, że licytacja mogła się zakończyć na poziomie właśnie tych przykładowych 100zł

Ale fakt, nie spamujmy już.
Pozdro.

Zmieniony przez - Kajtekmkm w dniu 2011-09-21 17:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
pogadajcie jeszcze dłużej to KELTON zrezygnuje z tego typu akcji.
zalicytował za tyle - to jego sprawa.
Fakt inny to że bez sensu to zrobił ale to jego wybór i już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Cieszę się że jest już spokój. taktyki licytacji są w takich sytuacjach różne, można potencjalnego konkurenta odstraszać, można czekać do samego końca, można cały czas podbijać. Wszystkiego są plusy i minusy. Jak czekasz do końca jest ryzyko że nie tylko ty czekasz i na końcu przegrasz o grosze. Może być też tak że jak nie odstraszysz wysoką ceną na starcie to na końcu cena wzrośnie bardziej bo paru będzie się licytować. Nie miejsce na ten temat. Na tą chwilę jest



koks4444 120 zł
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 Wyciąg HEAVY Python za bezcen, temu kto da więcej

Następny temat

1 Stojak HS4 za bezcen, temu kto da więcej

WHEY premium