SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 raz. 1 post 1 proźba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem tego portalu bardzo mi miło.

Chciałbym zacząć ćwiczyć, ponieważ nie chcę więcej być flakiem tylko no chociaż twardszym flakiem xD

Niestety moja przygoda z siłownią oscyluje pomiędzy gimnazjum i liceum :<

A więc:
Pragnę rozpocząć trening. Jako iż jestem początkujący to pewnie na masę mi doradzicie, prawda? Nie ma znaczenia na czym zacznę chce jakoś normalnie przyzwoicie wyglądać, od razu mówię, że nie jestem mega chudy jestem normalnej budowy ale tak lekko z flaczały. Jak trochę nabiorę masy wolałbym chciałbym przejść na trening siłowy, wolę mieć siłę niż być szafą chodzącą (bez urazy koledzy)

Nie mam żadnej diety, wpierdzielam all jak dzik. Ostatnio moim minusem jest to, że nie mogę się powstrzymać jeść w nocy np o 3 w nocy jakieś kanapeczki z karkówką XD.

Chcę się zapisać na siłownię, a w domu mam tylko 2 hantle. Od czasu do czasu kupuję Men Health i znalazłem tam fajny domowy trening "Trening Spartakusa"
Dla niewiedzących jest to trening Andy'ego Whitfielda, odtwórcy roli Spartakusa, spala tłuszcz, poszerza ramiona, buduję klatkę i odsłania sześciopak.

1. Przysiady z ciężarkiem.
2. Wspinaczka w poziomie.
3. Podnoszenie ciężarka z przysiadu.
4. T-pompki.
5. Wyskoki z przeskokiem.
6. Podciąganie hantli w opadzie.
7. Wykroki na bok z hantlami.
8. Pompki z podciąganiem hantli do klatki.
9. Wykroki ze skrętem tułowia.
10. Wyciskanie hantli stojąc.

Co myślicie o tym treningu? Czy jest dla mnie dobry jako trening np bez siłowni czy lepsza by była siłownia dla takiego osobnika jak ja?


Czy będzie dla mnie potrzebna jakaś dieta czy może zostać typu "żryj wszystko" xD

Ogólnie to chciałbym zrobić się troszkę szerszy, silniejszy no i atrakcyjniejszy, wiem, że nie można dostać tego w jednej paczce ale pragnę Was na prowadzić na trop jakiś.


płeć - mężczyzna
wiek - 19 lat
wzrost - 170cm
waga - 61kg
staż - 0 :/

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i za zajęty Wam czas na przeczytanie tego. Na prawdę ważne jest to dla mnie.

Pozdrawiam,
Edoc


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 61

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): być może siłownia, a w domu 2 hantelki

Dieta: typu dzik (wszystkożerny)

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Doba minęła nikt nie odpowiedział :( A może jednak... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Czy ktoś może się wypowiedzieć :<?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
na początku poćwicz w domu , trening jest nawet ok , jedz dużo białka i węglowodanów , unikaj tłuszczów pamiętaj że zanim weźmiesz się z góre swojego ciała to musisz pierw ćwiczyć nogi i plecy. Na Twoim miejscu poćwiczył bym z miesiąc w domu pompki brzuszki itp jak będziesz wiedział że nie jest to chwilowa zajawka idź na siłownie tam masz więcej predyspozycji ;] pamiętaj o nogach i plecach pozdro


Jak pomogłem daj Sog'a ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Radze zaczac od poczatku;) dieta. bo waga troche mala. pozniej trening ogolnorozwojowy.
po malutku a dojdziesz do celu;) powodzenia

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 730
Pisze się PROŚBA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps,jest sens ciezszego treningu

Następny temat

plan na mase dla całkowicie początkującego

WHEY premium