SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 miesiąc splitu z średnim zadowoleniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7476
Wyrabiam z nim. Napisałem że jeśli bym chciał redukować i wpakowywać np 30 min aerobów to bym musiał po prostu usunąć np po 1 serii w kazdym ćwiczeniu by nie trenować dłużej niż 1,5h. Czyli podsumowywując powoli redukować przez okres np 3 miesięcy i potem masować stopniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3572
Aeroby nie są konieczne. Mógłbyś w dni wolne od treningu siłowego dodać interwały/HIIT/tabatę ewentualnie, i do tego dopasować intensywność treningu siłowego, żeby wyrabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 326
Spróbuj FBW i skup się na technice na początku. Jeśli koniecznie chcesz splita to nie łącz bicepsa z tricepsem. Jak robisz FBW to kolejność ćwiczonych mięśni również ma znaczenie. I jak mogło ci przedramię mocniej urosnąć od bicepsa? Co Ty, Popeye jesteś?

Zmieniony przez - -Puszkin w dniu 2016-09-08 00:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3729 Napisanych postów 44903 Wiek 191 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336459
Po co 30 min aerobów skoro 10min interwałow jest o wiele efektywniejsze ? Ale na początku nie są potrzebne. Zrzuciłem 10kg bez żadnych aerobów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7476
-Puszkin skąd mam wiedzieć :P. Taki był przyrost po miesiącu widziałem że mi przedramię jakoś wyj$bało ale że 2,5 cm a bic/tric 0.5/1 cm ale co ja poradze :/. Teraz wygląda to u mnie tak że jem ograniczam się z tego co sobie do tej diety dodawałem bo jak pomyśleć to trochę czasem przesadziłem z wyjśćiem poza diete w danym dniu :D. Trening jest nadal ten sam lecz wieczorem przed ostatnim posiłkiem robię interwał tabate (- 18-20 powtórzeń (przysiad z jednoczesnym wymachem rąk w przód),
- 10 sekund przerwy. 8 serii.
Zajmuje mi to do 5 minut. Do tego bilans jaki potrzebuje by utrzymać wage. Jak myślicie pomoże ten interwał może mi nawet 1 kg miesni w 5 miesiecy przyjść ale żeby ten tłuszcz cały zniknął da rade przy takim planie ?

Zmieniony przez - mamba528 w dniu 2016-09-08 21:07:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana. Co na czwórki?

Następny temat

HIIT w domu dla słabeusza - pomocy!

Fruzelina