SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 dieta proszę o ocenę :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
Hej jakiś czas tamu zacząłem ćwiczyć w domu :) teraz zajmuję się dietą i proszę o pomoc osoby które mają na ten temat wiedzę :)
O MNIE
185 cm
73 kg :( kiedyś było 82-83 jednak po wakacjach zmieniłem szkołę i szybko schudłem bo teraz jem niecałe 3 posiłki i to taki marne. Pisałem o tym wczoraj na innym dziale. Tak na szybko mieszkam na wsi chodzę do szkoły rolniczej mam 3 razy praktyki + praca w domu także na brak aktywności fizycznej nie narzekam bo pracuję od 8 do 20 Wracająć do diety:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1701
przeczytaj posty co do czego powieszone w w odzywianiu kupie orzechy albo rodzynki ponoc tez sa dobre to tak jak bys napisał kupie olej lniany albo banana ponoc tez dobry
dalej nie masz pojecia czego wszukasz w pozywieniu i z czego powinna sie składac dieta


Zmieniony przez - micmil w dniu 2013-12-13 20:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Hmm obliczyłes sobie zapotrzebowanie kaloryczne?jaki cel masa?na siłownie chodzisz/ćwiczysz w domu?który posiłek jest przed/po treningowy?brak białka zwierzecego sam twaróg jest dobry,ale jako ostatni posiłek...napisz coś więcej tak to cięzko Ci pomóc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
tak obliczyłem wyszło Aby utrzymać wagę
Kalorie 3244.93
Węglowodany 55% 1784.71kcal = 446.18gram
Białko 15%% 486.74kcal = 121.69gram
Tluszcz 30% 973.48kcal = 108.16gram
Cel masa
ćwiczęw domu
przed to ten o 17:30
po o 20:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Jaki jest Twój typ budowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
nie wiem dokładnie ale z tego co zauważyłem to mogę łatwo przytyć i łatwo schudnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
hmm cięzko powiedzieć obstawia,że jesteś ekto... Twoje dzienne zapotrzebowanie wydaje mi się zbyt małe daj na poczatek 3500kcal i ułóż wedle tych kalorii diete rozłóz sobie makroskładniki tak jeśli chcesz
B-200g(800)
WW-450g(1800)
T-100g(900)
Daje Ci to 3500kcal i kontroluj wage jeśli idzie zbyt szybko dajmy na to,że na tydzien waga skoczy Ci o 1kg to zmniejsz ilośc kcal obetnij 200-300 i dalej sprawdzasz jak będzie szło 0,5kg na tydzien to będzie dobrze sam musisz po sobie zaobserwowac jaka ilośc kalorii na Ciebie działa...Diete to ułożenia od nowa brak białka zwierzecego...daj do diety płatki owsiane,makarony,ryże,kasze nie same banany i twaróg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
Ok spróbuję zrobiłem plan na podstawie tego co mam akurat w domu. Na budowie ciała to się nie znam jaki ma to wpływ na dietę ? Nie zauważyłem dużej zmiany w swoim ciele jak schudłem. ja przedtem jadłem pewnie jakieś niecałe 1k kcl :D bo były to 2 kanapki na praktykach i coś tam w domu. Zrobię nową i wstawię :) dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
A jak teraz sie odzywiasz? jezeli jesz mniej wiecej 3 razy dziennie to znaczy ze spozywasz okolo 1500kcal dziennie, to jezeli nagle 3500 wszamiesz to organizm moze nie dac sobie rady z taka iloscia jedzenia. Takze stopniowo zwiekszaj ilosc kcal, jezeli pracujesz od 8-20 to mysle ze domyslne 3500kcal bedzie za malo. Odnosnie rozkladu BTW, za duzo bialka i za malo wegli. Jak kolega wyzej napisal, nie widze bialka pochodzenia zwierzecego, tluszcze praktycznie tylko z oliwy z oliwek.. Pamietaj zeby stosowac rozne zrodla wegli bialka i tluszczy, jakie to chyba nie musze pisac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
tzn praktykę zaczynam o 8 rano kończę o 16 wracam do domu i w domu pracuję trochę + trening w domu :D to ile ma tych kcal dać bo już nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 866
jeszcze 1 pytanie mogę szamać boczek i kiełbachę xD czy to niezdrowo zbytnio ? bo akurat tego mi nie brakuje w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1040
Daj sobie na poczatek te 3500kcal jeśli zobaczysz,że Twoja waga stoi w miejscu wtedy dokładasz tych kalorii,aż bedzie nadwyżka i Twoja waga pójdzie ku gorze...dieta to podstawa kiełbasa i boczek hmm jeśli chcesz nabrac masy TŁUSZCZOWEJ to jak najbardziej polecam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a siłownia

Następny temat

Jak zwiększyć masę,mam 14 lat

WHEY premium