SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam chcialem zrobic 1szy cykl na TRENAVOL MAX 90 z alphaform. Pytanie czy mial ktos do czynienia z tym ph bo w wyszukiwarce nie znalazlem wielu opini o nim. Jak z odblokiem ? Nie bardzo mam dostep do clomidu, moze jakies legalne pct ? Myśle brac to przez 6 tyg., w razie potrzeby przedluze. Nie posiada grupy 17aa wiec oslonki raczej nie potrzebne. Prosze o porady czy to wogole nadaje sie na 1szy cykl ? A nie ukrywam ze nie chce zaczynac od igly
Cykl planuje zrobic kolo pazdziernika/listopda. Z góry dzieki za odpowiedzi.

ankieta
1. WIEK: 20
2. WAGA: 85
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 41,5
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA: obecnie mini cut
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: FBW 3/4 razy
9. CEL CYKLU: masa, sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/mezo
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 150 x5
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bjeorn
Dostinex też jest na prolaktynę tak jak Cabaser. Na estro jest exemestanum czyli np. Symex. Arimidex też ale to już inna substancja czynna, nie pamiętam jaka.

Tak, sorry pomylilem Dosti z Symexem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tu masz temat od ph http://m.sfd.pl/PH_alternatywa_dla_SAA_cz.3-t1051233.html

ogonie nie warto. wiecej szkody, niz pozytku. a jak sie boisz igly to sie nie bierz za koksy, bo i tak nic z tego nie bedzie. zrob cykl na tesciu solo - bezpieczniej, wzglednie zdrowiej itd.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czellista
tu masz temat od ph http://m.sfd.pl/PH_alternatywa_dla_SAA_cz.3-t1051233.html

ogonie nie warto. wiecej szkody, niz pozytku. a jak sie boisz igly to sie nie bierz za koksy, bo i tak nic z tego nie bedzie. zrob cykl na tesciu solo - bezpieczniej, wzglednie zdrowiej itd.

Popieram, ale ja bym na Twoim miejscu poczekal z mieszaniem w hormonach jeszcze pare lat, 3-4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
Jak się igły boisz postaw na starą sprawdzona metkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3510
Czyli mówicie żeby nie bawic sie w ph... To zrobie tak: po mini cucie wezme przez jakieś 6/7 tyg metke solo jakieś 20 ed i to bedzie jedyny taki cykl, nastepne juz beda na bazie testosteronu. @czellista to chyba naturalne, ze na pierwszy raz obawiam sie igly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ziomek1324
Czyli mówicie żeby nie bawic sie w ph... To zrobie tak: po mini cucie wezme przez jakieś 6/7 tyg metke solo jakieś 20 ed i to bedzie jedyny taki cykl, nastepne juz beda na bazie testosteronu. @czellista to chyba naturalne, ze na pierwszy raz obawiam sie igly
tez sie obawialem i mialem zaczac od pon a w niedziele poszedlem po igly i strzykawki do apteki i cala droge sobie powtarzalem chce byc duzy chce byc duzy i wrocilem i odrazu zastrzyk zrobilem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3510
Dzięki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez chcialem metke, ale tu na forum dalem sie namowic na testosteron i nie zaluje ;) Szkoda zdrowia. Jasne, ze to normalne, ze masz obawy,ja balem sie, ze uszkodze jakis nerw itp., ale poczytalem i wiem, ze jezeli w dobre miejsce wbijasz to nie ma szans. Wbijajm caly czas (30 tyg) w uda i nigdy nie trafilem w zyle. Kazdemu na poczatek polecam plastry znieczulajace Emla, ale to dlatego, ze one dzialaja, poszukaj w google. Kupilem 4, ale zuzylem 1 ;) Pomaga na psychike i wbijajac nic nie czuc. Bez plastra czasami tylko czuc lekkie uklucie gdy przebijasz skore, pobranie krwi czuc bardziej. Wygodna pozycja, ulubiona muzyka i dasz rade ;) Aha, na wszelki wypadek woda do picia pod reka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mi to tak odwalilo na pkt strzalow na poczatku ze mogac spokojnie leciec 2x week iniekcje stwierdzilem ze wejde na krotkie estry zeby sie kluc czesciej na szczescie mi juz ta faza przeszla hehe

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czellista
mi to tak odwalilo na pkt strzalow na poczatku ze mogac spokojnie leciec 2x week iniekcje stwierdzilem ze wejde na krotkie estry zeby sie kluc czesciej na szczescie mi juz ta faza przeszla hehe

Jak tak to i ja sie przyznam, ze jeszcze mam ta faze :) Nie pisalem o tym, bo myslalem, ze mam jakies kuku, ale jak widze to norma ;)
Nawet juz zapach wacika do przemywania powoduje podniecenie (nie seksualne!)


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-07-22 12:02:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Każdy ma mniejsze lub większe obiekcję zanim zrobi pierwszy strzał, być może u facetów jest to podświadomy lęk przed penetracją? Tak czy inaczej, jak już się zacznie to już poleci. Ja już teraz po pół roku bicia towaru nie mogę się doczekać kolejnego zastrzyku...zwłaszcza że czuję jak poprawia się samopoczucie i wzrasta energia na testosteronie, nie tylko na treningu, ale w codziennym życiu tj libido, lepsza regeneracja itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reakcja po zastrzykach

Następny temat

problem w trakcie cyklu

WHEY premium