SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl na metce? czy aby warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
Mam pytanie odnosnie dopingu, cwicze ponad 2 lata. Na poczatku wygladalo to tak ze najwazniejszy byl trening i odzywki bez diety. Aktualnie poszedlem po rozum do glowy i dzieki dziennikowi posilkow chce ulozyc sobie diete bialko 2,5g / wegle 5g / tluszcze 1g i tak 2500-3000 kcl. Po miesiacu przyzwyczajenia sie do diety chce wycisnac max co mozna z odzywek i zjadlbym universal storma duza puche i po tych 2 miesiacach chcialbym poleciec cyklem na mietku 1-4 15mg ed nastepnie przez kolejny miesiac jakas kreta mono albo tcm na podtrzymanie efektu. Wychodzi to na taki zabieg 4 miesieczny w celu zbicia masy, po tym ostre pilowanie brzucha i biegi na poprawienie kondycji z nowa nabyta masa [oczywiscie dalej trenujac i odzywiajac sie z glowa ale juz nie trzymajac scisle diety] Jak myslicie jest to dobry pomysl dla chudzielca ktorego celem nie jest wyglad plazowy ani osiagi w tym sporcie tylko checi zyskania szerszych barkow/klatki/plecow zeby wygladac bardziej jak facet no i oczywiscie ogolnie masy ;] zaczynajac przygode z ciezarkami na klate bralem 15kg, na biceps 3kg i w klacie mialem 78 cm i poprostu stwierdzilem ze bez cwiczen to juz raczej bardziej niezmeznieje. Podsumowujac pytanie brzmi czy metanabol jest dobrym koksem na start dajacy dobre efekty masowe, bo czytajac wiele postow na roznych forach to lepsza mase jakosciowo robia prop/deca/boldek. Dla mnie nie ma znaczenia ani koszt samego koksu z oslonkami ani styl zazywania czy to oral czy klucie sie. Chodzi o czysta mase przy minimalnych skutkach ubocznych i zakladam ze bylby to 1 i ostatni cykl jaki bym odbyl. Prosze o pomoc kogos kto sie na tym zna i z autopsji moze poradzic jak to wykonac aby nie zmarnowac tego srodka wspomagajacego.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 72

Wzrost: 183

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: 34

Obwód talii: 77

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 38

Staż na siłowni: 2 lata

Ilość spożywanego białka: 2g

Ilość spożywanych węglowodanów: 5g

Ilość spożywanych tłuszczów: 1g

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: fbw 4xtyg

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -----

Poziom BF%: 19

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ekto/szczuply

Stan zdrowia: bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak

PPM podstawowa przemiana materii: 1800

Wyciskanie leżąc (MAX): 70

Martwy ciąg (MAX): ----

Przysiad (MAX): 70
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ułóż porządnie tą dietke, dobierz odpowiednio suple z chłopakami w odpowiednim dziale i zobaczysz że w pare miesięcy dobijesz do 80kg... jak masa przestanie iść na +++ to wracaj tutaj do działu...

Jak po raz pierwszy wskoczysz na konkretną dietke to zobaczysz że kilogramy polecą...

Póki co, jeszcze za wcześnie na sterydy...

Do zobaczenia za pół roku

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Albo sciemniasz ze stazem albo cwiczyc nie umiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
no przylapales mnie cwiczyc nie umiem.... kiedys nie umialem sie podciagnac na drazku ani razu teraz nachwytem umiem juz 4 razy.. nie kazdy ma na tyle sile na start jak wiekszosc normalnych zreszta ludzi ze ma sile i warunki do tego zeby sie rozwijac ja mam tak kiepska genetyke zreszta w nadgarstku mam 15 cm przedramie "juz" 26 i sila taka jaka jest a cwicze nawet ponad te 2 lata blizej 2,5 tylko jak w jedne wakacje mialem gdzies cwiczenie czyli 3 miesiace bez cwiczen to nie wliczam to w staz ... jak poprzednik napisal bawie sie teraz w ukladanie diety jaki bedzie efekt wyjdzie w praktyce moze normalne odzywianie a nie pizz,mc donald, sniadanie o 12 obiad o 15 kolacja o 20 i 2 kolacja o 4 rano wyjdzie mi na dobre :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Prośba o rozpiske cyklu!

WHEY premium