SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ...mam pytanko odnosnie metanabolu...to bedzie moj pierwszy cyk (mam 18 lat waze 70 kg na 184 cm wzrostu) chce wziasc w dawce 1-2-3-2-1 tylko nie wiem czy to nie za malo ...i czego moge sie spodziewac? Czy przy takiej dawce trzeba brac cos ochronnego na watrobe? Czy istnieje ryzyko wystapienia ginekomastii? Czy zrobic jakies badania? (Jestem w trakcie 2 cyklu kreatyny , bralem gainery i b12 z cocarboxylaza) Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Za mało to to na pewno nie jest. Poczytaj więcej na ten temat i przemyśl dobrze sprawę. I jeszcze jedno - ile chcesz w sumie wziąśc tego na cały cykl?

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mi wyjdzie okolo 60 tabletek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ochronnie na watrobe zawsze mozna brac wit z grupy b oraz lecytyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Proponuje zdecydowac sie na prohormony, a nie odrazu lapac sie za sterydy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jak na 60 to może być takie rozłożenie. Jeżeli przemyślałeś sprawę, to powiem ci, że przy tej dawce ryzyko wystąpienia efektów ubocznych jest małe(jednak istnieje) gino jest wysoce nieprawdopodobne, ale jak chcesz zaopatrz się na wszelki wypadek w tamoxifen(najwyżej będziesz miał na ewentualnie pózniejszy cykl, albo dla kolegi ). Spadek własnej produkcji nie powinien wystąpić w sposób zauważalny, ale możesz po cyklu wziąść jakiś tribulus, jeżeli działa na ciebie. Podczas cyklu skoncentruj się na spożyciu sporych ilości białka.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki a moglbys mi mniej wiecej przyblizyc czego moge sie spodziewac po takim cyklu? Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wiesz nikt wrozka nie jest i nie zna Twojego organizmu. Trudno okreslic co da Ci taki cykl. Rownie dobrze moze przyjsc Ci 10 kilo masy miesniowej i rownie dobrze nic. Wiem ze sa to skrajne wartosci. Wiec jedno napewno mozesz sie spodziewac tego ze suktecznie rozlegolujesz sobie swoj uklad hormonalny co odbije sie w przyszlosci na Twoim zdrowiu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy 1 cykl z 60 tabletek na prawde zrobi mi az takie duze zkody w ukladzie hormonalnym? chce na tym jednym cyklu zakonczyc "moja przygode" ze sterydami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jezeli chcesz ja na tym zakonczyc to lepiej wogole jej nie zaczynaj i poszukaj alternatywnej drogi. Powiem Ci ze w USA byl kiedys taii przypadek ze dorosly osobnik zapodal sobie tylko 100mg testasronu i facet byl bezplodny juz do konca zycia. Nie pomagaly mu zadne kuracje wznawiajace produkcje wlasnego hormonu. To jest oczywiscie skrajny przypadek ale przeciez Ty jestes w okresie dojrzewania i Towj uklad hormonalny caly czas jeszcze wariuje i naprawde wyrzadzisz sobie duza krzywde przyjmujac jakiekolwiek sterydy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Być może był bezpłodny juz wcześniej, ale po tym strzale
zrobił badania - to najbardziej prawdopodobne. W końcu bezpłodność to nie impotencja, można nie zauważyć

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto cykl... i kilka pytan

Następny temat

hcg&clomid

WHEY premium