SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl kontynuacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
1. WIEK: 19
2. WAGA: 102
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 114
-udo: 69
-talia: 93
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko: 2,5/kg
-węglowodany: 6/kg
-tłuszcz: 1/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: split 4razy w tyg.
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): średnia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 130

Witam. Po konsultacji z pewnym kulturystom mam następujący plan dotyczący mojego pierwszego cyklu, obecnie jestem w 5 tyg cyklu długość całego cyklu planuje na 18tyg
Metanabol 1-4 30mg, 4-6 40mg od 7 tygodnia stopniowo w dół o 10mg co 5 dni aż do 0
Primabolon od 7 tygodnia przez 12 tygodni 400mg e5d
Test enan od 7 tyg do końca cykluj 250mg e5d

z uwagi na dużą cene primki i małą dostępność myśle nad zmianą środka na boldenon w dawce 400mg tygodniowo czy to dobry pomysł co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
Ktoś pomoże? i jeszcze mam pytanie czy prawdą jest że przyrosty uzyskane z dłuższego cyklu są bardziej stabilne i spadki będą mniejsze, nie rozumiem dlaczego 1 cykl ma się opierać na 1 środku i trwać krótko, czy może mi to ktoś wyjaśnić?

Co do cyklu ja to widze następująco, jeśli zejde z metki i zrobie odblok utracę część przyrostów i siły i zaczynając kolejny cykl będę zaczynał od niższego pułapu niż jestem obecnie, natomiast jeśli przejde na teścia i primke dołoże jeszcze pare kg, a przyrost powinien być bardziej trwały, czy mam racje?

Czytam o tym od 2 miesięcy i każdy ma na to inny pomysł, na przykład Rich Piana robił 1 cykl na teściu i dece, i wyrosło z niego kawał sk***ysyna, nie p******ił się z 1 środkiem, w magazynach znów wyczytałem że pierwszy cykl planujemy na około 8 tygodni i używamy do tego teścia i metki, a w jeszcze innej książce że pierwszy cykl powinien trwać 12-16 tyg i używamy do tego dlugiego teścia, a chłopaki z silowni mowia "dobij tescia, bedzie lepiej" ostatecznie mam duzy mętlik w głowie i nie wiem jak zrobic zeby bylo najlepiej.

Zmieniony przez - -tes- w dniu 2014-10-12 14:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Pierwszy cykl, 3 środki ... Pozdrów tego kulturystę, w porządku gość z niego, pewnie tez towar Ci ogarnia nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
facet ma ogromną wiedze 20 lat stażu i mam do niego zaufanie, on zaleca mi przejscie na primke i enan ale z uwagi ze to przewaznie kupowanie kota w worku pomyslalem o boldenonie i chciałbym uslyszec opinie a towar od kogos innego sobie ogarniam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
mysle ze dostaniesz jedna odpowiedz ze pierwszy cukl-jeden srodek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
dokładnie jw
nie dość że ten cykl jest bezsensu to jeszcze po jakiego 3 środki?
a bold to również loteria ,na Twoim etapie zaawansowania zbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
dlaczego jest bezsensu, możesz mi wyjaśnić? albo podać jakąś sugestie co można zrobić lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
to jest bezsensu ze wez jeden srodek na pierwszy cykl...walnij samego tescia a jesli wiesz lepiej to zapytaj tego faceta z 20letnim stazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
bold na 10-11 tygodni zupelnie bez sensu,poza tym j.w.nie potrzeba tylu srodków nie wykorzystasz ich potencjalu po prostu szkoda kasy i zdrowia,zostań przy mecie i testo.wiecej nie znaczy lepiej.nie tędy droga.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
gdybym miał pozostać przy samym teściu jaką dawke byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
enan 250mg e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3595
mam juz wszystko ogarniete i teraz pytanie jak to wbijać czy 5ml roztworu jednorazowo (1ml testosteronu i 4ml primobolanu) to nie bedzie za duzo? Inekcje planuje robic co 5 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać i kiedy włączyć odblok

Następny temat

susta deca

WHEY premium