SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl info

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2310
NICK: Szczurek
WZROST: 182
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Nieprzerwany 2,5roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:85
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 31
OBWÓD BICEPSU: ~40
OBWÓD ŁYDKI: 41
OBWÓD UDA: 64
OBWÓD BIODER: 93
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 91
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 109-112
OBWÓD BARKÓW: -
OBWÓD NADGARSTKA: -.-
OBWÓD KOSTKI U NOGI: -.-
CHOROBY PRZEWLEKŁE: Alergia..pyłki
PRZEBYTE KONTUZJE: Uraz łokcia
ALERGIE: Uczulony na skoszoną trawę..
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:

****SPRZĘT**********************************************

Całość.

INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRA WYBRAŁEŚ:

****DIETA*************************************************

Tieta orientacyjna, uważam co jem. Kcal kolo 3,4k

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY: Nie
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Obecnie nic
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: nic

Witam otóż poprzez dłuższe postoje w mięśniach skusiłem się na kreatyne(olimp xplode) Będzie to mój pierwszy cykl na kreatynie, chociaż dużą wiedzę już na jej temat posiadam, lecz zawsze byłem pewny, że w dawka w DT 10g, DNT 5g ale na opakowaniu zalecana jest 1 porcja (5g) przed śniadaniem lub po treningu. Dopiero zaczynam przygodę z suplami tego typu więc czy zrobić tak jak jest na opakowaniu, że brać 1 dawkę dziennie tylko, czy normalnie tak jak wyżej pisałem DT10g DNT5g? (Kreatnę planuję brać 8-9tygodni)
Drugą sprawą jest to czy muszę zacząć brać kretę w ten dzień, który wypadnie mi trening czy mogę sobie w niedziele spokojnie rano łyknąć w DNT?:)

Zmieniony przez - Szczurek w dniu 2013-06-08 00:38:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6246 Napisanych postów 75036 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2310
A na drugie pytanie prosiłbym jeszcze odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6246 Napisanych postów 75036 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A mógłbym skontaktować się z Tobą jakoś na gadu czy jakoś inaczej, bo mam kilka drobnych pytań, oczywiście jeżeli masz chwilkę i chęć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Brałem wczesniej z 3 miesiące gain bolic 600 i w nim jest również kreatyna, czy teraz nie szkodzi jak będę brał normalnie xploda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A ostatnie pytanko, zostalo mi 30porcji bcca, moge spokojnie dobrać to przy braniu kreatyny czy lepiej już nie paskudzić i brac tylko krete i carbo ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5339
Możesz śmiało dorzucić jeszcze BCAA. Można je pić/spożywać zmieszane razem z kreatyną. Tak więc nie będzie problemu.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oo suuper:) Troszke pospamowałem tymi pytaniami ale wszystkiego już się dowiedziałem, bo nie ma sensu na początku brać przez 3 tygodnie np. po 5g dziennie a po 3tygodniach dorzucic 5g w DT, no nie?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki monohydrat :D

Następny temat

Suplementy - tanie i wydajne...

Wheyvita