SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl deka,prop,wino - kiedy odblok?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

84

Wzrost

174

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

105

Obwód uda

57

Obwód talii

90

Staż na siłowni

8 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

staram sie jesc duzo bialka i węgli

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

co 2 dzien silownia w domu

Cel cyklu

rzeźba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia

Stan zdrowia

b. dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4193
Witam wszystkich , jestem w trakcie pierwszego cyklu i chciałbym się dowiedzieć kiedy i jak zacząć odblok. Znajdywałem różne tematy,ale nie mogłem trafić na identyczny cykl jak mój.
1-5 deca 100 e2d inj.
1-8 prop 100 e2d inj.
3-10 wino 40 mg ed tab.
na odblok mam hcg 2 razy po 5000 j.m i 20 tab clomid 50mg. Kiedy powinienem zacżąć wbijać hcg? kiedy clomid? a jesli chodzi o hcg to są to małe ampułki jedna z proszkiem a druga z ciupiną rozcienczalnika, więc jak to po rozrobieniu podzielić na kilka strzałow jak gdzieś czytałem? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364269 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668620
deka czy npp?? bez sensu ten cykl
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
o obwód talii tez bez sensu...


HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4193
Kończe już propa ( 4 strzaly zostaly) ,no a deka to nie pamietam nazwy, wiem ze była made in germany i brzegi etykietki na butelce łączył mały hologram firmy. Teraz już wiem że deke to chociaż 10 tyg pociągnąć trzeba..Następna kuracja bedzie z głową:).Dokupić już nic nie mogę,a do końca sierpnia skonczę wino no a dodblokować bym się chciał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364269 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668620
aby to miało ręce i nogi to daj w 9 i 10 tyg hcg 5000 j.m podzielone na 2 iniekcje po 2500 j.m. poniedziałek i czwartek 24 h po ost winie clomid min 3 tyg po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4193
a talie to sie chyba mierzy w najwęższym miejscu nad pępkiem,więc chyba dobrze napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4193
hehe ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4193
Dzięki lodzianin. a z tym hcg to nie bardzo kumam, proszek jest i rozcięczalniku odrobina. Mam zmieszać razem to i to co wyjdzie podzielić na 2 strzały? Niewielka ilosć w tym zastrzyku bedzie. Biłem deke i propa razem czyli 200 na jeden strzał więc ,jeżeli sie nie mylę to iniekcja z hcg bedzie mikroskopijna:) Uprzedzam że jestem zielony:)D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364269 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668620
tak rozrabiasz i wbijasz na 2 razy drugą połowę rozrobioną koniecznie do lodówki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na mase

Następny temat

1 cykl mety

WHEY premium