SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 841

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik

Wiek

20

Waga / wzrost

69/183

Staż treningowy

5 miesięcy

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

-

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

na chwile obecna brak, w planach

Przewidziane finanse na cykl

300
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Siema wszystkim, od jakiegos czasu przegladam forum az w koncu dzisiaj udalo mi sie zmobilizowac i poprosic was o rade.
Chodze na silownie od 5 miesiecy, generalnie wszystko w porzadku sylwetka sie poprawia. Jednak mam problem z nabraniem masy ciala.
Zyje aktywnie czesta silownia + treningi mt.
Mam 20lat 183cm wzorstu i na obecna chwile moja waga wynosi 69kg. Nie prowadze w chwili obecnej zadnej diety choc mam ja w planach w najblizszej przyszlosci, po prosut jem jak najwiecej:) Mysle ze nadszedl odpowiedi czas aby zaczac swoj 1 cykl jednak moje pojecie na temat suplementacji jest dosyc ubogie, mysle nad jakas kreatyna+ bialkiem ale ostatecznie dezycji nie podjalem bez wczesniejszego skonsultowania sie z kims kto ma pojecie w tym temacie pozdro i czekam na wasze sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3635
Witaj!
Skoro nie prowadziłeś do tej pory żadnej diety, to odpuść suplementację - zacznij od zbilansowanej diety.
Jeśli będzie dieta, to kreatyna jak najbardziej, choć odczekałbym jeszcze conajmniej miesiąc :)
Białko jedynie w razie braków w diecie.

Zmieniony przez - evrusek w dniu 2013-09-06 00:45:55

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 429
Dokładnie jak kolega wyżej. Czas to tutaj na dietę... a potem dopiero suplementacja. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne dodaj myślę +500 kalorii i jedziesz z masą. 5 posiłków. Takie moje zdanie. A białeczko i owszem na uzupełnienie. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jablczan+mono

Następny temat

nitrobolon 2 + storm?

WHEY premium