SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Wyciąg HEAVY Python za bezcen, temu kto da więcej

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3359
Kiedy oficjalne wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie wiem czekam na odpowiedz keltona

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3359
Juz wiem. Pewnie ceny sa tak niskie, ze kelton sie tego nie spodziewal i teraz wynikow nie bedzie

Zmieniony przez - jucek_l17 w dniu 2011-09-26 16:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Wynik ten kto dał najwięcej do 23:59 i tyle
Myślicie ,że ktoś ma czas latac po forum 10x aby ciągle pisać kto wygrał? napiszcie sami do ludzi od tego i dajcie tu link, przelew kasy i już

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
to jucek_l17 pisał kiedy oficjalne wyniki nie ja,
Ja wygrałem aukcjie napisałem do keltona i czekam na odpowiedz.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3359
pisalem po to aby nie bylo niedomowien i aby miec 100% pewnosci.

Nie moge napisac wiadomosci do keltona bo potrzeba miec minimalnie 50 wiadomosci.

Zmieniony przez - jucek_l17 w dniu 2011-09-26 21:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Wygrał koks4444 za 440 PLN

Prześlij na maila [email protected]:
Adres do wysyłki
Telefon kontaktowy
Nick z SFD

Otrzymasz numer zamówienia i dane do przelewu, po zaksięgowaniu przelewu natychmiast wysyłamy :) Pamiętaj o recenzji !

Gratuluje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 stojaki HS7 za bezcen, temu kto da więcej

Następny temat

1 stojak HS9 za bezcen, temu kto da więcej

WHEY premium