SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Składkowy test mocnych termogeników-opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Synderex
Pobudzenie 9/10
Skupienie 8/10


Potliwość 11/10

Lubię ostre pyerdolnięcie ale zygam jak kot po tym.
Czuje się jakbym zmixował kodę z trampkiem,



Podoba mi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
grekar9

Lubię ostre pyerdolnięcie ale zygam jak kot po tym.
Czuje się jakbym zmixował kodę z trampkiem,



Podoba mi się
Poyeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Mam pytanie do testujących. Używacie wersji VPX tej:
http://supplements-center.com/img/cms/VPX/vpx-redline-ultra-hardcore-supplement-facts.jpg
czy tej:
http://vpx  USUN SPACJE .pl/i/2014/12/20/redline-ultra-hardcore-facts.png
W tej drugiej jest m.in. T2.
Pewnie opakowanie ma lodzianin, więc proszę o odpowiedz. Pozdro

Zmieniony przez - nutellobolon w dniu 2015-02-04 12:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Thermo Blitz

1-pobudzenie
2-skupienie skupienie i motywacja zdecydowanie na plus
3-ogólne odczucia czuc ze specyfik dziala

Slim Xtreme

poki co to jest faworyt zwiekszona potliwosc trening bardzo fajny tu nie ma potrzeby zwiekszac dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
VPX REDLINE
1-pobudzenie 7/10
2-skupienie 6/10
3-ogólne odczucia nie najgorsza chociaz to nie bylo to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
Thermo Blitz
Pobudzenie 8/10
Skupienie 8/10
Ogólne 8/10
Bardzo fajnie pobudza daje skupienie, świetnie sie ćwiczy, zjazdu nie miałem. Naprawde fajny produkt.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Yellow Bullet

Pobudzenie 1/10 to samo jak bym wziął 200 mg kofeiny

Skupienie 0/10

Odczucia 0/10

Jeden z najsłabszych i najgorszych spalaczy jakich miałem przyjemność konsumować. Miałem przykrą przyjemność zjeść całą puszkę. Produkt to jest jedna wielka ściema marketingowa. Produkt zawiera efendryna nevendensis (mormoni piją jako herbatę) - produkt nie zawiera alkaoidow efka. Jest to typowy chwyt żeby kasę wyciągnąć od klientów. Skład produktu jest specjalnie nie jasny, ktoś wie co tak naprawdę produkt zawiera. Produkty firmy Hardrock omijać z daleka. W załączeniu przesyłam zdjęcia składu.


NIE POLECAM I NIE KUPOWAĆ.

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
(6)-Yellow Bullet

1-pobudzenie 1/10 Nie odczulem dzialania

2-skupienie 1/10 Bez wplywu

3- 1/10 Generalnie jedynym objawem dzialania spalacza byla lekka zgaga po treningu co jest u mnie typowe dla spalaczy z ostrymi przyprawami.
Generalnie wydaje mi sie ze albo dawka powinna byc 3x wieksza albo ten produkt to zupelna strata czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 707 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26869
Slim Extreme

Pobudzenie: 8/10
Skupienie: 8/10
Ogólne: 8,5/10

Postawil bym go gdzies mniej wiecej obok thermo blitza jesli chodzi o pobudzenie, skupienie tez fajne najpewno dłuzej trzymał niz thermo blitz, no i chęci bardzo duże. Kolejny dobry produkt z testowanych,

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
2-Diablos-Hyperburn 6.0

Skupienie 8/10
Pobudzenie 9/10
Odczucia 7/10

Produkt bardzo fajnie pobudzić, ale minusem jest wyczuwalna paplitacja serca . Trening zrobiony na 110%, czas działania w moim przypadku to gdzieś 1:10. Po czym poczułem zmęczenie oraz zjazd :/. Produkt ogólnie dosyć spoko działa ale ja bym nie kupił z powodu palpitacji /szybkiej pracy serca - takie spalacze omijam bo nie lubię takiego stanu

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czosnek w tab

Następny temat

GAINBOLIC 6000 I CARBONOX OLIMP

Wiecej