SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 PSK Lubliniec

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 96636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odradzam MON po studiach, w syfie nikt nie doceni że masz wyższe wykształcenie, najwyżej pisarzem zostaniesz ewentualnie pomocnikiem szefa, praktycznie stracisz rok z życiorysu bo tak jak pisałem wcześniej nikt nie bedzie inwestował w szweja... Ja byłem zapaleńcem, chciałem sie dostać do PSK za wszelką cenę i zostać zawodowym żołnierzem, przerwałem studia i poszedłem ale czy jest to dobra droga dla Ciebie, nie mam pojęcia, musisz zdecydować sam, gdy moja rodzina się dowiedziała że idę na ochotnika to stwierdzili że mi od***ało :) Jeśli nie widzisz innej możliwości to spróbuj w ten sposób, ja nie żałuję, coprawda nie jestem zawodowym żołnierzem ale z wyboru, pracuję w innej państwowej firmie(mniej lubianej:) w tym roku koncze studia, także nie mam czego żałować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Pershing moglbys napisac droge swoja do PSK ?

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
A nie chciales zostać na stałe w PSK ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, dziś już 3 raz w kafejce...
Chciałem zostać, ale jak wychodziłem to nie było już służby nadterminowej a kontrakty nie były jeszcze uregulowane prawnie, złożyłem akces, miesiąc po wyjściu dostałem papiery i wezwanie na "selekcję", pojechałem, wszystko pozdawałem (sprawnościówkę i testy psychologiczne), po jakimś czasie dostałem wezwanie na WKU celem pobrania skierowania na badania lekarskie i psychotechniczne, wszystko zdałem i czekałem... Po około 4 miesiącach dostałem papier że zostałem zakwalifikowany do służby kontraktowej na kompanii płetwonórków, nawet etat mi już przydzielili, tylko ze w tym czasie dostałem się do innej pracy o której zawsze marzyłem, teraz trochę żałuję... Bo w MON-ie wszystko jest prostsze, i z tego co wiem kaska większa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Pershing skoro juz kiedys sluzyles w jednostce i zalujesz ze odszedles to moze powinienes sprobowac jeszcze raz.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pershing I Tank, wiecie kogo poprosil 1PSK o wprowadzenie nowej taktyki dzialan szturmowych dla grup kadry instruktorow ? To taki maly quiz ;) ...
Potwierdzil mi to facet z 1PSK na skokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Ja zgadne moze, pana MK ? :P To tylko jedynie zgadywanie ..
PS.
Kaspar, zmieniles tego maila co miales poprzednio ? hksocom.. itd. ?
Napisalem, ale wrocilo ze nie ma takiego usera :)

Zmieniony przez - Wjk w dniu 2004-06-13 11:02:01

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak nie mam obecnie maila a zgadles wlasciwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Tak myslalem ze pana MK, bo kogo innego mieli by prosic ;)
A co do maila to szkoda, mialem pare prywatnych pytan, no ale nic, przezyje :)
Pozdrawiam cieplo.

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
a o co chodzilo z ta mini dygresja bo ja jestem nie w temacie chyba?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strach

Następny temat

Boldujemy Jurasa

WHEY premium