SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl za ok 600 zeta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 207
samo SAA, suple mam chyba ze cos konkretnego maszn a mysli to pisz chetnie sie dowiem. Dieta bedzie. lodzianin1 test solo mowisz ?? odrazu bez ***anki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
1-8prop 100mg e2d cie elegancko porobi o ile będzie dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
1-12 cypio/ enan e5d 200/250mg
1-4 metka 30mg ed
7-10 metka 30mg ed
Na oralach nie kończy się cykli bo później kortyzol zeżre Cię żywcem po cyklu.
Z supli potrzebujesz białka po treningu półtora porcji + 10g kreatyny mono i jakieś magnez plus kompleks witamin z grupy b. Więcej nic nie potrzeba, ja wiecej żadnych supli nie używam jedynie okazjonalnie spalacze i przedtreningówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobiłbym tak jak dariusz napisał bardzo proste i dobre rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7327
Darku, a jakbys widzial koncowke mojego cyklu ogolem bedzie trwac kolo 20tyg i koncowka to winko w tabsach mianowicie ceta i prop...
zakladalem, zeby przedluzyc propa o tydzien w stosunku do skonczenia cety, czy wiecej przedluzyc? bo z Twojej rozpiski dla kolegi wynika, zeby robic 2 tyg dluzej tescia od orali, tylko, ze przy krotszym cyklu...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3033
dariusz189 napisal:
"Na oralach nie kończy się cykli bo później kortyzol zeżre Cię żywcem po cyklu."
Nie rozumiem dlaczego?

siła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
bo później kortyzol zeżre Cię żywcem po cyklu.

Dariusz to samo tyczy się winstrolu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
troszkę na szybko pisałem i ominąłem jedną dość istotną kwestię, chodzi o orale posiadające grupę metylowa. Podczas ich stosowania dochodzi do zwiększenia ilości receptorów koryzolowych w watrobie, dlatego po ich odstawieniu kortyzol szaleje , będąc na wrzucie kortyzol nam nie straszny, gdyż inne saa są go zbijają. Oczywiście po pewnym czasie po odstawieniu orali metylowych sytuacja z kortyzolem wraca do normy. Teraz macie wszystko wyjaśnione.
Jak tak długo leciałeś na towarze to proponuje Ci winko pociagnąc w malej dawce do samego konca, a propa jeszcze z 2tyg, z tym że w kazdym tygodniu lekko schodzić z dawki 1tydz 75mg e2d, potem po 50mg e2d, zeby po odstawieniu nie dostać depresji jak poziom tescia zacznie lecieć na łeb na szyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
Darek czyli najlepiej kończyć teściem nie winem np. w cyklu
1-8prop
4-9wino
zamiast tego lepiej tak??:
1-8pro
1-6wino
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
winko jest alkilowane, nie metylowe, wiec ta kwestia nie dotyczy winniego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio deca meta....

Następny temat

Trzeci cykl

WHEY premium