SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl na mase enan i Deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
1. WIEK: 33
2. WAGA: 88
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 107
-udo: 60
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 228g
-węglowodany: 293g
-tłuszcz: 58g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):2000
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 105

Witam , chciałbym się od Was dowiedzieć czy
1.takie dawkowanie bedzie dobre na pierwszy cykl ?
2.nie za długi ?
3.badania podczas cyklu robic przed podaniem hcg czy po ?
ogólnie jestem nastawiony na dłuższa przygode z SAA pod warunkiem ,że zdrowie pozwoli i będę dobrze się prowadził zwazywszy ,że pracuję jako kierowca zawodowy w międzynarodówce.Udało mi się zgubić 18kg, potem okres masowy bez diety, ogółem porażka, przybyło 8kg z czego wiekszosc to tluszcz, obecnie redukuje do 82kg i chcialbym zrobic konkretna mase, z głową. a więc taki jest plan na początek,

1-24 enan 250mg e5d
1-20 deka 200mg e7d
5-6 hcg 1500ui eod
11- 12 hcg 1500ui eod

dzięki za podpowiedzi,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam zwykla. Jutro zadzwonie do kumpla,ktory jezdzi teraz moim autem (ja mam wolne) zeby sprawdzil ile mam watt, bo nie jestem pewien na 100%. mikro mi chodzi tylko na zgaszonym silniku, bo na odpalonym jest za duze napiecie i mikro sie wylacza. Mikro kup jak najmniej watt, ja mam 700. Wazne, zeby wymiary pasowaly do schowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Myśle ze najpierw powinienes zrobić redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
plan jest taki zeby na poczatek zejsc do 82kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
To dlaczego w ankiecie wpisałeś masa ?
Podczas redukcji patrz na wymiary a nie wage ogólna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
bo myslalem zeby zejsc do tej wagi bez srodkow,
P.S chyba ze pociagnac na SAA zanim sie rozkreci


Zmieniony przez - gubi3 w dniu 2018-09-07 23:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11474 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138912
Jw/... Bo na dece wiecej sadla zalapiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ciezko bedzie utrzymac Ci dobra forme jako kierowna miedzynarodowy.
Co do cyklu to nie lepiej wpierw sprawdzic krótsze estry ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam kolege "po fachu" ;) Marcel mylisz sie, jest to trudniejsze i drozej wychodzi, ale jak sie chce to mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
MarcelQ
Ciezko bedzie utrzymac Ci dobra forme jako kierowna miedzynarodowy.
Co do cyklu to nie lepiej wpierw sprawdzic krótsze estry ??


czy sie uda to musze najpierw sprawdzic, jezeli sie nie uda to trudno
a dlugie estry dlatego ze bedzie mi poprostu latwiej.

PS.kolego a Ty gdzie smigasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam o tyle lepiej, ze weekend jestem albo w domu, albo na bazie w NL i mam tam blisko silownie. Treningi mam AB 4 x w tygodniu, kazda grupa 2 x w tygodniu. Trenuje w soboty i w niedziele na silowni, a w tygodniu wybieram dwa dni z wtorku, srody, albo czwartku. W aucie woze sztange i hantle rozkrecane, do tego mam 120kg obciazen i skladana lawke. Znajduje zaciszne miejsce na parkingu i jade z koksem. I czesto mam wolne, bo robie 4/2 czasami dluzej. W tygodniu wiadomo, troche lzejsze treningi, bo sprzet malo profesjonalny ;) ale w weekendy juz ogien. Tak wiec w tygodniu kazda partie cwicze raz troche lzej a raz ciezko. Nie wszystkie, bo np biceps czy barki mozna dobrze zmeczyc bez silowni. Ja jezdze z cysterna, ale gdybym jezdzil z plandeka to wymyslilbym jakies wyciagi skladane, mocowane do klonic i wtedy gdy masz pusto to moze byc prawie silownia ;) Pomysl, pokombinuj, bo jak sie chce to mozna duzo. Co do saa to ja bym Ci proponowal sam test enan, ja dawalem przy redukcji po 125 mg poniedzialek i czwartek i bylo ok. Powodzenia.
Jezeli weekendy masz w trasie to gdy juz wiesz mniej wiecej gdzie to wpisujesz w mapy. google np. "silownia Kassel" czy "fitness Kassel" i patrzysz cos masz w okolicy, szukasz w poblizu parkingu i masz weeken zalatwiony ;) Ja kiedys stalem na autohofie przy A38 (jest tylko jeden), moze kojarzysz, tam obok jest sklep i hotel, a po drugiej stronie autostrady jest silownia. Poszedlem, ale tam sa tylko abonamenty miesieczne, zagadalem, wytlumaczylem i mowie, ze chce zaplacic za dwie godziny, a gosc do mnie "myslalem, ze kierowcy tylko pija piwo, super ze nie wszyscy"...i powiedzial, ze moge wejsc i cwiczyc do zamkniecia a placic nie musze :)
Co do diety to robie w domu cycki,mieso pieke je w piekarniku z przyprawami i pakuje prozniowo w worki (maszynka kosztuje 200-300zl), w lodowce poleza nawet ponad miesiac. Ryz, czy kasze gotuje dzien wczesniej, czasami nawet i na 2-3 dni, w lodowce polezy. w aucie mam mikrofalowke i tylko odgrzewam, a jak mam malo czasu to mam juz opanowane jedzenie w czasie jazdy ;) Zreszta jak napewno wiesz sa tacy, ktorzy potrafia bigos odgrzewac na gazie w czasie jazdy ;) Mikrofale mam zwykla na 220volt, do tego przetwornica 2000W i daje rade ;) Swiattlo przygasa, ale grzeje ;) gorzej jak mnie kiedys szef namierzy :D Musza byc grube kable do przetwornicy i jest ok. Ja mam nowe Volvo i wiem gdzie w nim sie wpiac, zeby sladow nie zostawic i miejsce na mikro tez jest idealne w schowku nad pasazerem ;)
Pamietaj! Jezeli ktos chce to szuka sposobu, a jezeli nie chce to szuka powodu. Powodzenia.




Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:06:41

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:12:36

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:18:54

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:21:54
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Pięknie , jesteś przyklademem ze jak się chce to się zrobi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi (pierwszy z głową) cykl czterdziestolatka

Następny temat

DNA MOCZANOWA a sterydy i trening

WHEY premium