SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 Cykl na mase enan i Deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
arek.z90
Ja mam o tyle lepiej, ze weekend jestem albo w domu, albo na bazie w NL i mam tam blisko silownie. Treningi mam AB 4 x w tygodniu, kazda grupa 2 x w tygodniu. Trenuje w soboty i w niedziele na silowni, a w tygodniu wybieram dwa dni z wtorku, srody, albo czwartku. W aucie woze sztange i hantle rozkrecane, do tego mam 120kg obciazen i skladana lawke. Znajduje zaciszne miejsce na parkingu i jade z koksem. I czesto mam wolne, bo robie 4/2 czasami dluzej. W tygodniu wiadomo, troche lzejsze treningi, bo sprzet malo profesjonalny ;) ale w weekendy juz ogien. Tak wiec w tygodniu kazda partie cwicze raz troche lzej a raz ciezko. Nie wszystkie, bo np biceps czy barki mozna dobrze zmeczyc bez silowni. Ja jezdze z cysterna, ale gdybym jezdzil z plandeka to wymyslilbym jakies wyciagi skladane, mocowane do klonic i wtedy gdy masz pusto to moze byc prawie silownia ;) Pomysl, pokombinuj, bo jak sie chce to mozna duzo. Co do saa to ja bym Ci proponowal sam test enan, ja dawalem przy redukcji po 125 mg poniedzialek i czwartek i bylo ok. Powodzenia.
Jezeli weekendy masz w trasie to gdy juz wiesz mniej wiecej gdzie to wpisujesz w mapy. google np. "silownia Kassel" czy "fitness Kassel" i patrzysz cos masz w okolicy, szukasz w poblizu parkingu i masz weeken zalatwiony ;) Ja kiedys stalem na autohofie przy A38 (jest tylko jeden), moze kojarzysz, tam obok jest sklep i hotel, a po drugiej stronie autostrady jest silownia. Poszedlem, ale tam sa tylko abonamenty miesieczne, zagadalem, wytlumaczylem i mowie, ze chce zaplacic za dwie godziny, a gosc do mnie "myslalem, ze kierowcy tylko pija piwo, super ze nie wszyscy"...i powiedzial, ze moge wejsc i cwiczyc do zamkniecia a placic nie musze :)
Co do diety to robie w domu cycki,mieso pieke je w piekarniku z przyprawami i pakuje prozniowo w worki (maszynka kosztuje 200-300zl), w lodowce poleza nawet ponad miesiac. Ryz, czy kasze gotuje dzien wczesniej, czasami nawet i na 2-3 dni, w lodowce polezy. w aucie mam mikrofalowke i tylko odgrzewam, a jak mam malo czasu to mam juz opanowane jedzenie w czasie jazdy ;) Zreszta jak napewno wiesz sa tacy, ktorzy potrafia bigos odgrzewac na gazie w czasie jazdy ;) Mikrofale mam zwykla na 220volt, do tego przetwornica 2000W i daje rade ;) Swiattlo przygasa, ale grzeje ;) gorzej jak mnie kiedys szef namierzy :D Musza byc grube kable do przetwornicy i jest ok. Ja mam nowe Volvo i wiem gdzie w nim sie wpiac, zeby sladow nie zostawic i miejsce na mikro tez jest idealne w schowku nad pasazerem ;)
Pamietaj! Jezeli ktos chce to szuka sposobu, a jezeli nie chce to szuka powodu. Powodzenia.





Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:06:41

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:12:36

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:18:54

Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 19:21:54


Szanuje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
arek.z90 bardzo mi pomogles, dziekuje pieknie. ja jezdze na chlodni, zorganizowalem sobie miejsce w paleciarze, mam ze soba laweczke ,stojaki gryf dlugi prosty, krotki lamany i hantle, jakies 120kg obciazenia.
Maszynka juz sie szuka na allegro ;) do tej pory poslugiwalem sie szybkowarem. zawsze jakas odmiana. a i ta mikrofale tez zamontuje w moim Volvo ,;)
Tak jak napisales, jezeli czas pozwala to szukam w okolicy jakiejs profesjonalnej silowni ale powiem szczeze ze jakos lepiej mi idzie na swoim sprzecie, juz poukladane mam wszystko chyba i dlatego.

musi byc dzielone na dwa po 125 mg ?

PS.co do zacisznego miejsca to ja juz sie przyzwyczailem do przygladania sie na mnie i rozkladam sie i koniec tematu :)



Zmieniony przez - gubi3 w dniu 2018-09-08 20:17:22

Zmieniony przez - gubi3 w dniu 2018-09-08 20:20:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paleciara to moje marzenie :) Ja mam wszystko w kabinie, bo czesto przepinki, ale Volvo pomiesci wszystko ;) Masz nowe Volvo? To powiem Ci gdzie i jak sie wpiac z kablami do przetwornicy ;) Musisz miec gniazdko na 24 volt takie jak sa w domu na 230, bo gniazdo zapalniczki sie stopi.
Alex i Teodorrr Dzieki za uznanie.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-08 20:38:31
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
jeszcze gdybys mi powiedzial czy 250mg enana jednorazowo by bylo ok ?

PS.przetwornice mam podpieta bezposrodnio pod przewod doprowadzajacy prad do kabiny, ;) powiedz mi lepiej co wakujesz oprocz cyckow oczywiscie ;)
no i jak bys mi podeslal trening jaki robisz w trasie to bylbym wniebowziety :)


Zmieniony przez - gubi3 w dniu 2018-09-08 22:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. 250 jednorazowo to bys musial wbijac e5d, a wtedy to daje w tygoniu 350mg. Ja mam Balkana w fiolkach po 1ml/250mg i ciezko byloby to podzielic, wiec wbijalem po pol ml 2 x ew. Jezeli masz w wiekszym flakonie to musialbys bic 0,7ml e5d. Nie wiem, ale dluzsze przerwy moga chyba powodowac wahania stezenia, a wtedy wahania nastroju i wysyp syfow. No i 2 x ew latwiej zapamietac kiedy strzal. W woreczki mozna zapakowac wszystko, ja pakuje tez ser zolty, wedline (szynka, schab itp. bo kielbasa jest be;) ) pakuje np. po 100 gram tak, zeby bylo na jeden posilek do kanapek. Jezeli pakuje cos co jest mokre, czy ma duzo tluszczu np. pieczonego lososia to przed zgrzaniem wkladam do woreczka zwiniety kawalek recznika papierowego, bo przy wysysaniu powietrza tluszcz dostaje sie w miejsce zgrzewu i wtedy moze sie zle zgrzac, a tak to wsiaka w papier. Do takich rzeczy daje tez troche dluzszy worek, zeby ten tluszcz mial miejsce zeby sie rozprowadzic.
Ja teraz mam wyprowadzone gniazdko legalnie, na serwisie, ale wczesniej wpinalem sie wlasnie w ten przewod glowny pod kaseta z bezpiecznikami, jest on zakonczony "oczkiem" przykrecony do sruby i zaplombowany farba. Zeby nie zostawiac sladow, mialem przewod do gniazdka zakonczony takim samym "oczkiem i nie odkrecajac tego zasilajacego, przykrecalem swoj przewod od tej sruby druga nakretka ;) ona jest wystarczajaco dluga. Mikro kupilem w Realu w D, pomierzylem schowek nad pasazerem i dobralem prawie pasujaca (jak najmniejsza) mikrofale. Trzeba wyjac ta dodatkowa polke, ja wyjalem tez wykladzine (jest mocowana na rzep), ale i tak byl problem, bo przy otwieraniu schowka zaluzja haczyla o tyl mikrofali... Przerobilem ja za pomoca pilki do metalu i mlotka ;) Odkrecilem obudowe i troche przygialem i nawet dalo sie ja zalozyc, ale nawet bez niej nie byloby zle, bo po otwarciu schowka widac tylko drzwiczki mikrofali i wyglada jak orginal, z tym, ze na 24 volty kosztuje chyba 500 euro, a nie 60 ;)
Trenuje wg tego schematu, lekko przerobionego, tzn partie takie jak tu, ale na parkingu troche inne niektore cwiczenia. Potem opisze Ci niektore, bo teraz musze zmykac. http://m.sfd.pl/Split_4_dniowy,_partia_2x_w_tygodniu-t1135971.html


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-09 13:48:14
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1527
Dzięki za wszystkie podpowiedzi, ja tez mam fiolki po 1ml/250mg to bedzie mi latwiej e5d
Dzien tygodnia u mnie nie istnieje, jest tylko data rozladunku i zaladunku, wracam i wyjezdzam kazdego dnia tygodnia. A jak juz wyciagne z ampy to nie chce juz myslec co z tym dalej robic tylko calosc w tylek i po sprawie.
Pakowarka juz jedzie ;) moja zona Ci podziekuje , bo do tej pory nie musiala mi gotowac a teraz zacznie he he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nowego....po prostu kolejna Kobieta u ktorej mam przechlapane ;)
Cycki jak robie na szybko to kupuje papier "winiary papirus" zawijam w to cycka, potem w folie alu i do piekarnika, jak wystygnie, odsaczam wode recznikiem papierowym i do prozni.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2018-09-09 19:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na silowni wiadomo trening latwiej wykonac, bo jest dostep praktycznie do kazdego sprzetu. Na parkingu robie np. na klatke- wyciskanie hantli na plaskiej i skosie dodatnim, rozpietki tak samo, pullover hantla, do tego rozne pompki, zwykle, na hantlach, z nogami wyzej i do tego wykorzystuje auto, otwieram dolny stopien z przodu kabiny i na nim opieram nogi. Przy pompkach zwyklych mozna polozyc sobie na plecach, na wysokosci lopatek worek z lancuchami na kolo :) jak masz luzem lancuchy to kiepsko, ale w worku ladnie leza na plecach, nie wazylem, ale mysle, ze 1 wazy okolo 20 kg. Na plecy jezeli masz chlodnie przystosowana do wozenia ubran na wieszakach to jest super, bo masz praktycznie drazek do podciagania w jakim chcesz miejscu, a jak nie to pozostaja wioslowania sztanga, hantlami, i takie troche zastepcze zamiast podciagania- klade sie pod naczepe na plecach, chwytam podchwytem za rame i takie podciaganie w prawie poziomie z nogami opartymi o podlo ;) to bardziej pasuje na rozgrz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ładnie Arek sobie radzisz, gratuluje

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, ze edycje skopiowalem przed proba wyslania...:) cd. to bardziej pasuje na rozgrzewke, ale cos tam zawsze jest. Na triceps tez wykorzystuje stopien kabiny w volvo, klade na nim np. spodnie robocze i na nim opieram rece, a nogi na lawce i mozna robic pomki rzymskie, zeby dociazyc mozna znowu uzyc lancuchow, polozyc je sobie na jajach ;) Na barki to wiadomo prawie kazde cwiczenie, jedynie wyciskanie sztangi ciezko zrobic bez stojakow (ja ich nie mam), ale juz z hantlami idzie ladnie, do tego robie "arnoldki", wzniosy na bok, na tyl barkow siadam na lawce, pochylam sie, prawie klade klatke na udach i wyciskam jakby za plecy. Na nogi pozostaja wykroki z hantlami, "Dzien Dobry" czy ewentualnie przysiady, ale z malym ciezarem, bo duzy ciezko zarzucic na kark. Martwy ciag to wiadomo podstawa i mozna zrobic wszedzie. Ja mam drabinke z tylu do wchodzenia na cysterne i ja tez wykorzystuje do cwiczenia na brzuch, a dokladniej wziosy nog, owijam szczebel ciuchami roboczymi, zeby nie wpijal sie w rece :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi (pierwszy z głową) cykl czterdziestolatka

Następny temat

DNA MOCZANOWA a sterydy i trening

WHEY premium