SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 CYKL METANABOLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 730
Siema. Mam zamiar rozpocząć 1 cykl metki. Ale mam do was kilka pytań (czytałem wiele tematów, ale nie znalazłem odpowiedzi):

1. Czy jeśli ćwiczę już 7 miechów to metanabol będzie dobrym "starterem" ?
2. Przez 7 miechów przytyłem 11 kg, opłaca się teraz brać?
3. Jak dobrze zabezpieczyć wątrobę? Czytałem artykuł że po cyklu dopiero powinno się brać coś na wątrobę. Czy to dobre? Prosiłbym o opisanie mi tego :)
4. Można określić na oko ile przytyję? KCAL : 4,8k dziennie, 1,2 k nadwyżki.
5. Mogą mi się pojawić rozstępy? W obecnej chwili ważę 77 kg przy wzroście 190 cm.
6. POOOOOOOZDROOOOOOOOO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 730
Mój cel to jakoś 90 kg, dodam że gram w kosza, więc też za bardzo nie mogę się zmasować :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Sloik majo ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 730
Nie rozumiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sildenafil Actavis 100mg

Następny temat

Opinie Turanabol

WHEY premium