SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1Skręcona kostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283
Witam

jakis miesiac temu na meczu skreciłem kostke. Udałem sie z tym problemem do chirurga, który stwierdził ze nogi nietrzeba wkładac do gipsu, kazał mi zrobic rentgen tej kostki. Przeswietlenie wyszło poprawne zadnych przesuniec itp.. Robiłem okłady z altacetu i przez pierwsze dwa tygodnie chodziłem o kulach. Noga juz mnie prawie nie boli tylko przy mocniejszych ruchach czuje lekki ból, ale wokół kostki występuje "srednina" opuchlizna.Wczoraj udałem sie na kontrole i lekarz powiedział ze powinienem oszczedzac noge jeszcze przez pół roku .Chodze na zabiegi rehabiltacyjne(laser i pole magnetyczne).
Czy powinienem udac sie do specjalisty[lekarza sportowego (bodajze z ul. małoplskiej)]??czy to jest mozliwe ze po skreceniu bede musial pauzowac prze pół roku?? Czy moze jeszcze jest jakis inny specjalista w opolu od tych spraw???

ps. Wiem ze jest pare tematów skrecen kostki, ale niektóre sa juz starsze (ostatni post z maja)

dziekuje i prosze o nie usuwanie tematu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19820 Napisanych postów 67549 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561595
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koszmary w nadczynnosci tarczycy ,czy to normalne?

Następny temat

Pękanie skóry pod paznokciem u dłoni

sosy